Mezonetový byt 3+kk/T, 130,6 m2, ul. Řehořova, Praha 3 - Žižkov


  •  
  •  
  •  
  •  

Popis

Nabízíme k prodeji jedinečný, zajímavě řešený mezonetový byt 3+kk s terasou 9,4 m2 v Rezidenci Gregorius. Byt kompletně dokončujeme. Orientace bytu je na jižní a severní stranu. K bytu náleží samostatná komora pro uložení sportovního náčiní o velikosti 2,9 m2. Cena bytu je uvedena vč. 15 % DPH. Výhodou je, že byt je osvobozený od daně z nabytí nemovité věci, majitel tak ušetří 4% z kupní ceny.

Dům včetně společných prostor bude citlivě rekonstruován tak, aby byl zachován styl a zároveň vše vyhovovalo současným požadavkům na kvalitu bydlení. V okolí domu najdete několik krásných parků (Vítkov, Mahlerovy sady, Riegrovy sady), cukrárny a restaurace, pro nákupy můžete využít Atrium Flora nebo Palladium, a nedaleké Sportovní centrum Olšanka nabízí 10 sportovišť pod jednou střechou. Milovníky jízdy na kole potěší cyklotrasa A25, která vede prakticky „pod okny“ vašeho budoucího domova.

Na nejbližší zastávku tramvaje nebo autobusu je to jen 7 minut. Pěšky za maximálně 15 minut dojdete i na Hlavní vlakové či Masarykovo nádraží, kde jsou také linky metra C a B.

Ve fotogalerii najdete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnému stavu. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.Kontaktní informace

Cena (Celkem) 12,979,000 CZK

Need a mortgage

Komentář k ceně Cena je konečná. Neplatíte provizi.

Cena včetně provize ano

Lokace Praha (Praha 3), Řehořova

Pokoje 3+kk

Celková velikost bytu (m2) 118

Patro 5. patro

Byt zařízen -

Balkón ne/ano

Parkování U domu (veřejné)

Sklep ano

Energ. třída F

Vytvořeno 09.02.2018

ID nemovitosti ŘE51a

Uložit mezi oblíbené