Prodej elegantního bytu 3+1, v rezidenční čtvrti Praha 6, nedaleko Stromovky, s dvěma parkovacími místy


  •  

Description

Prostorný a elegantní byt se zachovanými původními prvky umístěný v 1.nadzemním podlaží prvorepublikové vily obklopující krásnou a udržovanou zahradou, nacházející se v populární rezidenční a diplomatické lokalitě s mnoha kvalitními školami, oblíbenými restauracemi a velmi rychlým spojením do centra díky blízké stanici metra Dejvická a Hradčanská a zastávkám tramvají, v pěší vzdálenosti od Pražského hradu, Jeleního příkopu ale i největšího pražského parku Stromovka. Lokalita nabízí široké možnosti společenského i sportovního vyžití.
Interiér zrekonstruovaného bytu zahrnuje vstupní halu, koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem, wc, bidetem, kuchyň s kuchyňskou linkou a jídelnou, prostorný obývací pokoj s možností vybudování krbu, ložnice, 2. ložnice s okny do zahrady. Provedená kompletní rekonstrukce bytu v roce 2008 zahrnovala vybudování nových rozvodů vody, plynu a elektroinstalace, repasovaná špaletová okna, nové parketové podlahy z masivu, rekonstrukce koupelny, stěrkové omítky. Vytápění - centrální plynová kotelna v suterénu domu. Velmi nízké měsíční náklady.
Součástí ceny bytu jsou dvě parkovací stání před domem na vlastním pozemku uvnitř zahrady.
Zajímavá investiční příležitost, která privátnímu budoucímu vlastníkovi může zajistit dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce po nájemních diplomatických bytech v této rezidenční pražské čtvrti!Contact details

Price 10,399,000 CZK

Need a mortgage

Commission inc.? -

Location Praha (Praha 6), Wolkerova

Rooms 3+1

Total flat size (m2) 95

Floor 1st floor

Flat furnished Yes

Balcony/Terrace no/no

Parking -

Cellar no

Energy rating -

Offer created 17.02.2018

Property ID 77096

Save to favorites