Trainee pozice - 6 měsíců cestování po Evropě

ManpowerGroup s.r.o.
CZK 42,000 - 46,000  •   Full-time  •   Sokolov
Seniority: Graduate  •  Education: College

Šance pro absolventy technických škol - GRADUATE PROGRAM.

Pokud jste absolvent strojírenské, elektrotechnické nebo podobné technické vysoké školy, máme pro Vás skvělou příležitost, jak načerpat zkušenosti a pozvolna přejít od školní teorie do praxe.

POPIS POZICE

Čeká Vás graduate program, kde 6 měsíců budete cestovat po Evropě.

Podíváte se do výrobních závodů a vyzkoušíte si "pracovní kolečko" ve stabilní výrobní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru.

Během těchto cest se budete vracet na několik týdnů zpět a působit přímo ve výrobě v České republice v Karlovarském kraji, kde se zapojíte do jejich programů, projektů, tréninků a dalších aktivit.

PROFIL KANDIDÁTA

  • absolvent VŠ technické

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • chuť cestovat po Evropě a také se relokovat do Karlovarského kraje

NABÍZÍME

  • motivační nástupní mzda (42 - 46 000 Kč)

  • příspěvek na ubytování 7 000 Kč

  • relokační balíček

  • kompletně hrazené cestovní náklady

  • zahraniční pracovní zkušenosti

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na stravování

  • denní využití anglického jazyka

  • eko produkty - šetříme planetu

  • smlouva na dobu neurčitou od prvního dne

Pokud Vás pozice zaujala, budu ráda za zaslání životopisu v AJ na iva.wojnarova@manpower.cz.

Don't miss a single job opportunity!
Let us send you offers by email.

Alerts Set-up my job alerts
See more offers in

Technology jobs Logistics jobs

Job position benefits

Foreign business trips Courses and training Housing or contributions to housing Extra holidays Meal vouchers or meal contributions Contributions to travel costs