Building plot for sale, 684m2

Praha 4 - Braník

Price for negotiation Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
REZERVACE. Ekluzivní prodej stavebního pozemku o celkové výměře 684 m2 s pravomocně vydaným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu a objektu wellness. Pozemek se nachází v jednosměrné ulici Cholupická, je rovinnatý, s možností napojení na veškeré inženýrské sítě v ulici. Na pozemku se nachází nefunkční jednopatrový objekt chaty a garáže, které jsou v rámci nové výstavby určené k demolici.
Plánovaný objekt RD je třípodlažní, nepodsklepený, nicméně funkčně výborně řešený s dostatkem skladových a úložných prostor. Užitná plocha domu je 267 m2, s dispozičním řešením 6+kk s možností oddělení apartmánu v patře a využitím i jako dvougenerační bydlení. Objekt wellness je jednopodlažní s užitnou plochou 99 m2. K dispozici budou 3x garážová stání, dvě v rámci domu a jedno při objektu wellness. Oba navržené objekty uzavirají pozemek a vytvářejí příjemné soukromé atrium, odcloněné od okolí. Průkaz energetické náročnosti objektu je v třídě B, vytápění je primárně řešeno tepelným čerpadlem.
Pozemek se nachází v blízkosti zastávky MHD, v těsné blízkosti je veškerá možná infrastruktura - nákupní centrum, školy a školky, tenisový a fotbalový areál Tempo, přírodní koupaliště Lhotka je vzdálené 400m. Prodejní cena rovněž zahrnuje cenu za projekt. Pro podrobnější informace kontaktujte prosím makléře.
Offer IDN04386
StatusReserved
Last updated04.08.2022
Price for discussionYes
Agency feeWith agency fees
OwnershipPersonal
Land area684m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
GasEnergy company
Waste managementPublic sewage
Garrets (attic spaces)No
TransportPublic transport
Low-energyNo
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Pavel Bošek

Pavel Bošek

Reveal phone number

TIDE REALITY s.r.o.

Dřevná 382/2, Praha 2, 12800

view all agency properties