Family house for sale, 337m2, 963m2 of land

Librantická, Hradec Králové - Slatina

9 470 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Tato nemovitost má velký potenciál, a to díky své dispozici a velikosti. Nabízí se zde například možnost ponechání 2 samostatných bytových jednotek, kombinace bydlení a komerčních účelů nebo propojení do jednoho velkého domu. Dům se nachází na krásném místě v blízkosti centra města Hradce Králové.

Dům má celkovou vnitřní plochu 337 m2 a disponuje suterénem, prvním a druhým patrem a půdou. V suterénu se nyní nachází garáž, bývalá uhelna, kotelna, prádelna a sklad. 1. a 2. patro nabízí stejně velké byty (80 m2) o dispozici 3+1 s balkónem směrem na jih do zahrady. K dispozici v domě je i prostorná půda (73 m2), o kterou je možné například rozšířit byt ve 2. patře. Pozemek má výměru 963 m2, z toho zastavěná plocha domu je 119 m2 a garáže na pozemku 45 m2. Tato garáž má dokonce i další sklepní prostor. Na pozemku se mimo garáže naleznete také pergolu s krbem pro posezení.

Do domu vstupujeme přes venkovní schodiště, kde se přes chodbu dostaneme na další schodiště, které vede do suterénu domu (84,4 m2). V 1. NP se nachází byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 79,7 m2. Přes společnou chodbu venku se dostaneme do dalšího patra, kde je další byt o stejné dispozici 3+1 a celkové ploše 80 m2. Na tomto patře vedle společného schodiště, které je na chodbě se nachází i balkón o výměře 9,6 m2. Nalezneme zde i žebřík, po kterém se dostaneme na půdu o výměře 73 m2, která se nabízí k tomu rozšířit byt pod ní.

Tento dům z roku 1973 nabízí několik možností bydlení, například bydlení + ordinace, dvougenerační bydlení nebo jako jeden velký dům. V galerii pro inspiraci naleznete, jak by například mohl dům vypadat s rovnou střechou nebo pouze s novou bílou fasádou a úpravami exteriéru, dále v galerii vidíte i vizualizace kuchyně a obývacího pokoje.

Dům je v původním stavu, vytápění je zde řešeno plynovým kotlem, okna jsou plastová. Stropy v domě jsou zděné a podlahy betonové. Velikou výhodou je prostorný suterén s garáží, která je na dálkové ovládání. Vjezdová brána je také na dálkové ovládání. Již zmiňovaná další garáž na zahradě je podsklepená. Na pozemku se nachází i zděná pergola s krbem pro posezení.

Tato nemovitost Vám zajistí příjemné, prostorné bydlení se skvělou dostupností do centra města.
Offer ID52632
Last updated30.10.2023
Price9 470 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Usable area337m2
Land area963m2
Move-in date31.08.2023
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Electricity230V
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties