Family house for sale, 386m2, 1081m2 of land

Jilemnice

Price for negotiation Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme investiční příležitost pro developery, podnikatele a případně příjemné bydlení pro dvou či více generační rodinu.

Čeká na Vás poctivý, bytelný dům s větší zahradou (1081m2) s příjemným posezením u venkovního krbu. Dům je situován na klidném místě nedaleko náměstí v malebném Krkonošském městečku Jilemnice.

Dům je vhodný pro vybudování více bytových jednotek s následným pronájmem nebo prodejem jednotlivých bytů. V případě podnikatelského záměru je vhodný např. pro doktory – bydlení, ordinace, rehabilitace, masáže nebo architekty, kadeřnice,..

Případné změny interiéru, dispozic uvnitř domu budou realizovány uvnitř domu – tedy lze předpokládat jednoduchý právní proces.

V přízemí se nyní nachází hezký prostorný byt 3+1 cca 89m2 s ložnicí dostupnou přes chodbu domu. Plocha je bez plochy kotelny, schodiště, domácí dílny a velké garáže. Celková podlahová plocha přízemí je 163m2. Nabízí se zde úvaha zmenšit dispozici bytu na 2+1 a z ložnice vytvořit malý byt 1kk a případně využít domácí dílnu o ploše cca 20m2 k bytové jednotce.

V 1. patře je prostorný funkční byt 4+1 o ploše 121 m2 s chodbou a střešní terasou s plochou 45m2 tzn. střecha nad garáží a dílnou. Nabízí se zde zmenšit stávající byt 4+1 na dispozici 2+1 a zrealizovat případně další 2 byty – plus případně vytvořit další patro a byt na terase s plochu 45m2.

Půdní prostory s plochou cca 121 m2 nabízejí další možnosti k výstavbě např. 4 menších bytových jednotek s možností vytvoření mezonetového prostoru v dalším patře půdy.

Na zahradě je větší přízemní boční stavba – původně veřejná prádelna včetně skladu, dřevníku a kurníku – celkem 60m2. Zde se rovněž nabízí vybudování bytové jednotky..

Na zahradě je ještě skleník, zahradní sklep, venkovní krb a udírna.

Tedy lze celkem uvažovat cca 12 bytových jednotek…18.9. se nabízel v Jilemnici byt 1+1; 44m2 po rekonstrukci v panel. domě za 2 690 000 Kč. Byt v menším domě s možností užívání zahrady by mohl mít obecně větší hodnotu.

Ústřední topení je napojeno na plynový kotel nebo případně na kotel na tuhá paliva.
Pozn. Na internet se vejde max. 30 stěžejních fotek. Další fota garáže, dílny atd. lze zaslat mailem.

Broker Consulting má rámcové slevy od větších firem na dodávky kuchyň atd.
Chcete ušetřit ?

Jilemnice je jedním z měst, které si činí nárok na označení brána do Krkonoš a je vyhledáváno jako výhodné východisko do západních Krkonoš s plnou občanskou vybaveností (nemocnice ,školy, plavecký bazén, lyžařský vlek, běžecké tratě,….) Nabízí rovněž pracovní příležitosti v místě i v okolních městech (Vrchlabí, Semily, Jičín). Blízko jsou i střediska rekreace v Krkonoších.
Rádi Vás uvidíme na prohlídce a v případě zájmu Vám pomůžeme zajistit vše potřebné k realizaci včetně výhodného financování.
Offer ID51483
Last updated24.09.2023
Price for discussionYes
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Usable area386m2
Land area1081m2
Terrace area45m2
Move-in date30.01.2024
GarageYes
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingCentral gas
GasEnergy company
Electricity230V
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Building typeTerraced
Building surroundingsBusiness and residential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties