Family house for sale, 134m2, 336m2 of land

Lomnice nad Popelkou - Chlum

4 270 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme vám jedinečnou příležitost k zakoupení rozestavěného domu, který může být vaším novým domovem v idylické vesničce Chlum, jen 2 km jižně od Lomnice nad Popelkou, na úpatí hory Tábor. Tento původní dům, který v minulosti chátral, prošel rozsáhlou rekonstrukcí.

V současné době je dům ve fázi hrubé stavby, zbývá dokončit střešní krytinu a vyplnit okenní a dveřní otvory. V rámci rekonstrukce byla vybudována nová vrtaná studna a komín značky Schiedel je připravený na lokální připojení, například kachlových kamen. Další detaily a práce na dokončení mohou být upřesněny a řešeny podle vašich individuálních představ a potřeb.

Jedním z významných lákadel tohoto místa je okolní krajina, která nabízí mnoho možností pro turistiku a relaxaci. Můžete si užívat nádherné výhledy na Krkonoše, až na jejich nejvyšší vrchol, Sněžku. Toto místo je také v blízkosti Českého ráje, který nabízí mnoho turistických atrakcí, jako jsou Zřícenina hradu Trosky, Prachovské skály a mnoho dalších unikátních míst.

Máte možnost převzít existující hypoteční úvěr s nízkou úrokovou sazbou 1,99% p.a. a fixací na další 3 roky, což pro vás může znamenat významnou úsporu. Pokud budete potřebovat další financování, můžeme vám také pomoci s jeho zajištěním nad rámec tohoto úvěru.

Nezmeškejte šanci pořídit si nové bydlení, kde odhadované náklady dle původního návrhu jsou odhadovány na částku nepřesahující dva miliony korun, díky čemuž získáte novou budovu, kterou můžete využít i k rekreaci nebo krátkodobému pronájmu za účelem dosažení zisku.
Offer ID49196
Last updated18.09.2023
Price4 270 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size4 rooms
House typeWith floors
ConditionUnder construction
Construction typeMixed
OwnershipPersonal
Number of floors2
Usable area134m2
Land area336m2
Move-in date01.07.2023
GarageNo
ParkingYes
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceLocal source
HeatingCentral solid fuels
Electricity230V
Waste managementSump
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties