Family house for sale, 102m2, 1325m2 of land

9. května, Bruntál

5 970 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Valšov je vesnice roku 2014! V obci to opravdu žije a slaví se téměř každý svátek co existuje. Takže nudit se tu určitě nebudete a pokud byste chtěli trochu klidu, máte za domem les, kde určitě rostou houby. Nebo můžete jat na kole po cyklostezce na přehradu a za 5 minut jste na Slezské Hartě, kde můžete chytat ryby nebo se okoupat. Kdo má rád turistiku, lyže nebo běžky přijde si rovněž na své, jelikož na Praděd je to pár minut autem. Zkrátka Valšov je pohodová, čistá vesnice 5 minut autem od Bruntálu, kde se budete cítit dobře ať už tu budete trávit pouze víkendy nebo zde budete celoročně.
A kde se nachází náš dům? Na krásném místě daleko od hlavní cesty, dostatečně daleko od všech sousedů a s výhledem na stromy!
Že už víc nepotřebujete slyšet a chcete se rovnou nastěhovat pokud dům bude aspoň trochu stát za to? Souhlasím a myslím, že dům vás nezklame. Dům je novostavba od společnosti RD Rýmařov a společnost RD Rýmařov je rovněž současným vlastníkem tohoto domu! To má spoustu výhod, jelikož stejně tak jak můžete koupit špatně ojeté auto, můžete koupit i dům, kde může být spousta chyb na které přijdete až časem a jejich odstranění může stát nemalé peníze! Takže pokud nejste stavební technik a nechcete se budit hrůzou ze spaní, že koupíte špatně, kupte si nový dům se zárukou na vše na 2 roky od nastěhování a 30 let na veškeré stavební konstrukce!
Do tohoto bungalovu o velikosti 103m2 se můžete nastěhovat v podstatě ihned, pozemek má 650m2 a pokud by vám to nestačilo, je zde pak možnost dokoupit další pozemek , kde už by celková výměra byla 1325m2.
Dům disponuje 3 místnostmi je koncipován jako 3kk s nadstandartní koupelnou a opravdu velkou technickou místností! Zde se nachází elektrokotel, kterým je dům vytápěn. Jelikož je dům nizkoenergetický a konstrukce splňuje standard pasivního domu, zálohy na energie vás určitě nezrujnují.
Dům nabízí taky velké půdní prostory, kde se dá umístit spousta sezonních věcí nebo věcí co by se někdy mohli hodit! Součástí domu je rovněž kryté garážové stání a místo sklepa zde máte krásnou místnost na kola, lyže, pneumatiky, zavařeniny, dílnu nebo klidně vířivku a saunu!
Prostě to musíte vidět a budu se na vás těšit!
Offer ID49055
Last updated31.03.2023
Price5 970 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size3 rooms
House typeGround level
ConditionRenovated
Construction typeWooden
OwnershipPersonal
Usable area102m2
Land area1325m2
Move-in date09.02.2023
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Year of construction2022
Building typeDetached
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties