Family house for sale, 427m2, 2390m2 of land

Pátek

10 900 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme Vám k prodeji velký rodinný dům s možností dvougeneračního bydlení, v obci Pátek blízko lázeňského města Poděbrady. Dispozičně je rodinný dům řešený jako 2+1 v přízemí a 3+1 v 1. patře.

V přízemí domu se nachází prostorná předsíň a vstupní hala, která zajišťuje vstup do jednotlivých místností, kterými jsou kuchyně, obývací pokoj, pracovna a koupelna se samostatnou toaletou. Prostory jsou vybaveny typickým dřevěným nábytkem a obložením, které dodává domu jedinečnou atmosféru.

Dominantou přízemí je jídelna, která je vybavena dřevěným kuchyňským koutem a prostorným stolem pro posezení s celou rodinou či přáteli, ze které se rozprostírá výhled do rozhlehlé zahrady. Zahradu, která nabízí úžasnou atmosféru a poskytuje dostatek soukromí, je díky její velikosti možné mnohostranně využít. Přední část zahrady nabízí prostor pro relaxaci u venkovního bazénu a také kryté posezení, využitelné v každém počasí. V zadní části zahrady je umístěn skleník, záhony pro pěstování ovoce či zeleniny, ovocné stromy a mnoho volného prostoru. Část zahrady určena pro relaxaci je od užitkové části opticky oddělena vzrostlými keři.

Do prvního patra se dostanete po dřevěných schodech, kde můžete z haly vstoupit do ložnice, dalších dvou pokojů a kuchyně. Všechny pokoje vlastní balkón. I na tomto patře se nachází koupelna a samostatná toaleta.

Rodinný dům nabízí také prostorné podkroví vhodné k rekonstrukci s možností výstavby dalších místností.

Součástí prodeje jsou také nebytové prostory vhodné pro podnikání nebo uložení sezónních věcí a garážové stání pro dva automobily.

Značnou výhodou této nemovitosti je umístění v klidném a bezpečném místě pro rodiny s dětmi a zároveň v těsné blízkosti lázeňského města Poděbrad, ve kterém najdete mnoho obchodů, kaváren, restaurací, golfové hřiště, kino, divadlo, řadu sportovišť, škol a vstup do přírody s přírodním koupalištěm. Na jedné straně oáza klidu pro volné chvíle s rodinou, a na druhé straně oceníte skvělé umístění v případě dojíždění za prací, Poděbrady (5min), Praha Černý Most (30min), Hradec Králové (40min), Nymburk (9min), Kolín (25min).

Při řešení financování Vás celým procesem bezpečně provedeme a připravíme Vám to nejlepší řešení na míru. Pro bližší informace nebo prohlídku nás kontaktujte, těšíme se na Vás.
Offer ID43540
Last updated03.10.2022
Price10 900 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionFor renovation
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Usable area427m2
Land area2390m2
Move-in date01.11.2022
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaYes
PoolYes
Building typeDetached
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties