Family house for sale, 206m2, 1534m2 of land

Dlouhá, Markvartovice

12 900 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Hledáte bydlení ve vysokém standardu a současně se Vaše vysněná nemovitost musí nacházet v přijatelné vzdálenosti od krajského města Ostrava? Pokud ano, tak Vás tato nabídka určitě osloví! A bonus navíc: stále je možnost udělat obklady a dlažbu či jiné prvky na přání kupujícího.

Nově nabízíme k prodeji novostavbu jednopodlažního rodinného domu. Celková plocha nabízeného pozemku je 1534 m2, z toho zastavěná plocha domu je 260 m2. V rámci současné výstavby a stavebního povolení se řeší rodinný dům s garáží, včetně přípojek vody, elektřiny, splaškové a dešťové kanalizace, oplocení a zpevněných ploch

Stavba rodinného domu je provedena klasickým zděným způsobem. Základy jsou betonové a obvodové zdivo je ze systému HELUZ. Střecha rodinného domu je pultová, krytinou jsou asfaltové pásy. Strop bude se sádrokartonovým podhledem. Dispoziční řešení obsahuje zádveří, chodbu, 2 x koupelnu s WC, samostatné WC, technickou místnost, 2 pokoje, ložnici, 2 x šatnu, společenskou část a garáž.

Podlahy jsou řešeny vinylovou podlahou a keramickou dlažbou. V garáží bude protiskluzová dlažba. Okna jsou navržena plastová s izolačním trojsklem.

Z hlediska přípojek je dům napojen na elektro přípojku, vodovod. Zdrojem tepla jsou krbová kamna s teplovodním výměníkem a elektrický kotel. Vytápění je podlahové teplovodní se zabezpečovacím systémem, s akumulační nádobou o objemu 180l s napojením na krbovou vložku a elektrokotel. Teplá voda bude připravována v elektrickém zásobníkovém ohřívači.

Splaškové vody z domu budou svedeny do veřejné splaškové kanalizace. Odvedení dešťových vod ze střechy objektu bude vypouštěním do přilehlého Ludgeřovického potoka přes retenční nádrž na pozemku.

Markvartovice disponují kompletní občanskou vybaveností. V obci se nalézá moderní Základní školu, školku, potraviny, restaurace a také dětské hřiště.

Makléři Broker consulting doporučují a teší se na Vás prohlídce. V rámci našich služeb zajistíme rovněž financování nemovitosti. Rádi zodpovíme i další informace.

Cena 12 900 000,- Kč je za kompletní dokončenou stavbu včetně pozemkových úprav. Cena je včetně vybavení ve standardním provedení.
Offer ID38467
Last updated14.08.2022
Price12 900 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size4 rooms
House typeGround level
ConditionUnder construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedNo
Number of floors1
Usable area206m2
Land area1534m2
Garden area1274m2
Year of acceptance2022
Move-in date01.12.2022
GarageYes
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal electric
Electricity230V
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessYes
Year of construction2022
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties