Family house for sale, 104m2, 190m2 of land

Husova, Drahelčice

11 890 000 CZK, excluding agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Částečně vybavený a moderní rodinný dům o rozloze 104 m2 se zahradou, zastřešenou terasou, zahradním domkem a dvěma parkovacími místy před domem (36 m2). Nachází se v klidné ulici v obci Drahelčice, v lokalitě nových rodinných a bytových řadových domů. Dům patří prvnímu majiteli.

Dispozice domu 4+kk se skládá z přízemí a 1 nadpodlaží. V přízemí domu je předsíň se samostatnou toaletou a technickou místností. K dispozici je také obývací pokoj s oddělenou kuchyní vybavenou spotřebiči Siemens a Bosch, vstup na nádvoří, kde je krytá terasa a zahrada. Z obývacího pokoje vede krásné otevřené schodiště do 1. patra, kde jsou další 3 samostatné pokoje a 2 koupelny. Jedna koupelna se sprchovým koutem a toaletou je zabudována do prostorné ložnice, kde je také vestavěná šatna. Druhá koupelna s vanou a WC. Kromě chodby je výsuvné schodiště, po kterém se můžete dostat do podkroví a v případě potřeby zde můžete postavit další místnost. K dispozici je hotový plán – místnost na 20 m2.

Celý obytný prostor je regulován systémem Smart Home od společnosti Vaillant. V domě jsou designové lampy, francouzská plastová okna, dřevěné dveře, podlahy jsou z kvalitního laminátu. Dům je vytápěn centrálním topením s vlastním plynovým kotlem Vaillant na 80 litrů a teplá voda je přiváděna do skladovací nádrže přes plynový kotel. Napojení na veřejné vodovody, kanalizace a plyn. Instalované dešťové švestky. V domě je datové připojení od L-data 200 Mbit/s s kabelovou televizí. (Možnost změnit na Vodafone)

V zahradě (91 m2) s terasou, která se nachází v severozápadní části, je umístěn letní dům se samostatnou kuchyní a oddělenou technickou místností.

Zastávka „Drahelčice“ – do 7 minut chůze, Rudná u Prahy – do 10 minut autobusem č. 307. V okolí je bohatá občanská vybavenost jako fotbalové hřiště, tělocvičny, školky, školy, zdravotní středisko, prodejna biopotravin, nákupní centrum.

Při rychlém jednaní sleva.

Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: Z1024.
Offer IDZ1024
Last updated25.01.2022
Price for discussionYes
Agency feeExcluding agency fees
Size4 rooms
House typeWith floors
ConditionDeveloper project
Construction typeBrick
Usable area104m2
Land area190m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Building typeTerraced
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Vladislav Maltcev

Vladislav Maltcev

Reveal phone number

Makers Reality s.r.o.

Vinohradská 1246/55, Praha 2, 12000

view all agency properties