Family house for sale, 385m2, 2254m2 of land

Oráčov - Klečetné

7 990 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Milujete přírodu? Shází Vám v dnešní uspěchané době čas na odpočinek a klid? Hledáte místo, kde budete mít naprosté soukromí a všechno nepodstatné hodíte za hlavu? Našel jsem ho pro Vás a je na prodej!

Tímto si Vám dovoluji nabídnout ke koupi rodinný dům na samotném konci obce Klečetné s dispozicí 4+1, který je v současné době využíván jako chalupa. Celková velikost činí velkorysých 385m2 a je v ní zahrnuta plocha domu (191,8m2 vč. garáže 16,8m2), terasa (18,2m2), dvě stodoly (86,7 a 71,4m2), sklep (17,1m2) a kryté venkovní posezení. K domu je také pozemek o velikosti 2.254m2 vč. zastavěné plochy. Z této výměry tvoří cca 1.000m2 vlastní pole hned za stodolou.

Klečetné se nachází cca 70km od Prahy a dostanete se sem za necelou hodinu po dálnici D6. Jelikož se jedná o obec, ze které silnice dále nikam nepokračuje, nemusíte zde mít strach o velký provoz, je zde perfektní klid.

Po vstupu do domu se ocitnete v zádveří, ze kterého se vchází do velmi prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny, samostatné kuchyně a jídelny, na kterou navazuje koupelna s oddělenou toaletou. Po schodech vyjdete do prvního parta, kde jsou umístěné tři opravdu velkorysé pokoje a samostatná toaleta. Pokoje jsou samostatné a neprůchozí a je mezi nimi velká chodba. Jeden pokoj navíc disponuje terasou o velikosti 18,6m2.

Na pozemku se dále nachází dvě samostatné suché stodoly a pod nimi sklep, jehož využití Vás napadne ihned po prvním spatření tohoto prostoru.

Dům je napojený na elektřinu, voda je řešena vlastní studnou, vytápění kamny na tuhá paliva a elektrickými akumulačními kamny v 1. patře. Obec nemá vlastní kanalizaci, odpady jsou tedy svedeny do septiku.

Jedná se o velmi příjemné místo, které může sloužit jako rodinný dům pro trvalé bydlení, případně nadále jako chalupa, kam si odjedete vyčistit hlavu. Je zde ale také možnost využít tento objekt jako investici – krátkodobý pronájem / pobyty / svatby a jiné možnosti.

Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si osobní prohlídku tohoto nádherného místa. S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 650.000 spokojených klientů.
Offer ID33642
Last updated03.08.2021
Price7 990 000 CZK
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size4 rooms
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Usable area385m2
Land area2254m2
Terrace area18m2
Cellar area17m2
GarageYes
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Building typeDetached
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties