Family house for sale, 230m2, 921m2 of land

Horňátecká, Předboj

Price for negotiation Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme exkluzivně prodej rodinného domu se zahradou v centru oblíbené obce s golfovým hřištěm – Předboj, Praha-východ. Lokalita je situována do krásné středočeské zvlněné krajiny s listnatými lesy a rybníky (přímo v obci hned dva). Dům má celkovou užitnou plochu 230,5 m², z toho plocha teras činí 19 m². K domu náleží kryté stání pro dva vozy a venkovní pro další dva. Pozemek je o rozloze 921 m², z toho zastavěná plocha (včetně garáže a zpevněných ploch) činí 188,2 m², zahrada 732,8 m². Vila je součástí nově vznikajícího moderního vilového resortu Březový háj. Jedná se o projekt devatenácti moderních vil, jehož záměrem je nabídnout velmi kvalitní a krásné místo ke spokojenému životu, blízko Praze i přírodě. Dostupnost do Prahy je vynikající, autem 10 min do Letňan, nebo autobusovým spojením 28 min na metro Ládví.

Výhodou této vily je samostatná poloha v rámci projektu, s výhledem pouze do zeleně. Je dvoupodlažní, nepodsklepený, s dvoumístným krytým stáním. V přízemí je prostorný jižní obývací pokoj 42,4 m² s terasou, otevřený do obytné kuchyně s jídelnou a opět výstupem na zahradu. Dále je zde předsíň s šatnou, koupelna, hostinský pokoj/pracovna/úložná místnost, technická místnost. V horním patře jsou pak 3 ložnice, z nichž hlavní je se šatnou (celkem 39 m²), koupelnou a terasou (9 m²). Pro zbylé dvě ložnice je tu druhá koupelna a galerie.

Dům je postaven z kvalitních materiálů. Plášť tvoří cihlové bloky POROTHERM plněné vatou, příčky jsou též cihlové. Okna jsou hliníková v antracitu, s izolačním trojsklem. Interiérové dveře od Sapeli, na fasádě je strukturovaná omítka. Vytápění podlahové, stropní a stěnové – tepelným čerpadlem země – voda s pasivním chlazením. Energetická třída je B. Luxusní zařízení koupelen dodává fa Elite Bath. V obytných místnostech je položena dřevěná třívrstvá podlaha Dub rustikální Authentic, od firmy Meister. Dům zahrnuje také chytré řízení, domovní el. zabezpečovací systém a domovní vrátný s kamerou. Vjezdová brána na el. pohon.

Lokalita Předboje je vyhledávaná pro blízkost Praze a současně okolní přírodu s rybníky, v obci jsou dva, a lesy k procházkám, cykloturistice nebo rybaření. V obci je zároveň devítijamkové, znormované veřejné golf. hřiště Yard Resort, s restaurací, kavárnou a hotelem, dále je zde dětské hřiště a víceúčelový sportovní areál pro volejbal, florbal, malou kopanou, nohejbal, tenis a basketbal. Dostupnost do Prahy je komfortní, obec Předboj leží 16 km severně od centra Prahy, 7 km od hranice hlavního města, 10 min do OC a metro Letňany. V centru Předboje se nachází ordinace praktického lékaře a mateřská školka, základní škola a další OV je pak v nedalekých Líbeznicích. Bližší informace k projektu rádi poskytneme v naší kanceláři.

V současnosti jsou dokončeny hrubé stavby, dokončení celého projektu je plánováno na přelom léto/podzim 2021.
Offer IDBH-6
Last updated19.02.2021
Price for discussionYes
Price commentRESERVATION
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionNew construction
Construction typeMixed
OwnershipPersonal
FurnishedNo
Number of floors2
Usable area230m2
Floor area211m2
Land area921m2
Terrace area19m2
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Building typeDetached
Number of parking spaces4
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Romana Čermáková

Romana Čermáková

Reveal phone number

LUXENT Real Estate Agency

Pařížská 131/28, Praha 1, 11000

view all agency properties