Prodej nového skvěle řešeného rodinného domu 4+1, 184 m², v centru obce Tuchoměřice, Praha-Západ


  •  
  •  
  •  

Popis

Nabízíme k prodeji nový klasický rodinný dům v úplném centru obce Tuchoměřice na Praze-Západ. Tato obec a celé její okolí má velmi bohatou historii a je přímo předurčené k příjemnému žití. Bydlení zde spojuje všechny výhody, které přináší bezprostřední blízkost Prahy 6, a místa obklopeného krásnou přírodou a historickými památkami. Nemovitost stojí v centru původní venkovské zástavby.

Dům (184 m²) a zahrada (464 m²) s altánem, venkovní terasou a dvěma zastřešenými parkovacími stáními jsou navrženy tak, aby splňovaly nároky kladené na moderní bydlení s minimálními nároky na údržbu. Stavba svým objemem, stylem a barvou fasády s kamennou podezdívkou a sedlovou střechou v barvě terakoty harmonizuje s okolím. Některé výhledy z domu směřují k panoramatu zdejšího zámku a kostela. Oplocení je zčásti původní, opukové. Opuka je místní specialita, v okolí obce byla těžena již ve středověku a není bez zajímavosti, že se používala jako základní stavební materiál již při stavbě Pražského hradu. Fragmenty oplocení pozemku opukovou zídkou tuto tradici připomínají.
Vstup do dvojpodlažního domu vede přes zádveří s šatnou do chodby se schodištěm spojujícím obytná patra. Odtud do obývacího a jídelního prostoru spojeného s kuchyňským koutem a vchodem na terasu. V horním patře jsou situovány tři pokoje, velká ložnice je propojena s hlavní koupelnou a šatnou, dva další pokoje mohou sloužit jako ložnice pro děti nebo pracovny. K nim patří další separátní koupelna.

Sociální vybavenost v Tuchoměřicích - pošta, restaurace a prodejny, škola a školka, společenský dům. Vše ostatní v okolních obcích - na Suchdole, v Bubenči, v Dejvicích. Možnost větších nákupů v OC Šestka u letiště a v Lidlu v Horoměřicích.
Relaxace a sportovní vyžití - jezdecké areály v Tuchoměřicích, na Pazderně a na Přední Kopanině, umožňují ustájení koní a základní jezdecký výcvik. Cyklistické a turistické trasy, plavecké bazény na Suchdole v Praze 6, ve Slaném a na Kladně.
Výborné dopravní spojení MHD na metro.
Bezprostřední blízkost Prahy 6.
Cca 5 minut autem od mezinárodního letiště Václava Havla.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.Kontaktní informace

Cena (Celkem) Cena na vyžádání

Need a mortgage

Komentář k ceně Cena na vyžádání

Cena včetně provize Cena na vyžádání

Lokace Tuchoměřice, U Hřiště

Pokoje 4+1

Celková velikost bytu (m2) 184

Patro -

Byt zařízen Nezařízeno

Balkón ne/ne

Parkování Kryté stání

Sklep ne

Energ. třída G

Vytvořeno 25.05.2018

ID nemovitosti N4302

Uložit mezi oblíbené