Prodej jedinečné zrekonstruované prvorepublikové vily, 490 m², na poz. 790 m², Poděbrady


  •  

Popis

Nabízíme k prodeji zcela ojedinělou nemovitost - klenot mezi poděbradskými prvorepublikovými vilovými domy. Luxusní vila je postavena a kolaudována v roce 1924 a byla majetkem naší přední prvorepublikové operní pěvkyně. Dům je po kompletní rekonstrukci. Rekonstrukční a modernizační práce započali roce 1993, první etapa byla ukončena mezi lety 2007 - 2008, druhá etapa rekonstrukce probíhala v období 2009 - 2015. Avšak původní charakteristika luxusní vily na prodej byla zachována a doplněna o moderní bytovou kulturu. Každé patro vily má vlastní vytápění. V nemovitosti jsou k dispozici dvě cca 100 m² standardní bytové jednotky 3+1 s balkónem, jeden velkometrážní mezonetový/patrový byt s vyhlídkou o výměře cca 150 m², dva nebytové prostory, kdy jeden lze po drobné úpravě využívat také jako bytový prostor, velká a prostorná garáž pro dva vozy.

Na pozemku o celkové výměře 790 m² je k dispozici také pěstěná zahrada s parkovou úpravou. Luxusní vila může být využita jak k trvalému bydlení, tak i ke komerčním účelům, např. jako klinika, penzion, lázeňský dům, bytový nájemní dům či sanatorium.

Vila na prodej se nachází cca 80 m od lázeňské kolonády. Lázeňské město Poděbrady nabízí kompletní občanskou vybavenost, velké množství kulturního a sportovního vyžití. Najdete zde příjemné parky, divadlo, kino, také několik sportovišť a kousek za městem golfový klub. V bezprostředním okolí se nachází mateřské a základní školy, gymnázium, kavárny, restaurace, muzea a galerie, na opačném břehu řeky pak rozlehlý jezdecký areál. Do okolí vede několik cyklostezek. Cesta do Prahy po dálnici D11 cca. 20 min. Výborná dopravní dostupnost - autobusové nádraží a vlaková stanice v pěším dosahu.

Podrobnější informace Vám sdělíme v naší realitní kanceláři.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.Kontaktní informace

Cena (Celkem) 21,500,000 CZK

Need a mortgage

Cena včetně provize ne

Lokace Poděbrady, Studentská

Pokoje Větší než 9+2

Celková velikost bytu (m2) 490

Patro -

Byt zařízen Nezařízeno

Balkón ano/ano

Parkování Garáž

Sklep ne

Energ. třída G

Vytvořeno 24.05.2018

ID nemovitosti N4461

Uložit mezi oblíbené