Prodej elegantního bytu 3+1, v rezidenční čtvrti Praha 6, nedaleko Stromovky, s dvěma parkovacími místy


  •  

Popis

Prostorný a elegantní byt se zachovanými původními prvky umístěný v 1.nadzemním podlaží prvorepublikové vily obklopující krásnou a udržovanou zahradou, nacházející se v populární rezidenční a diplomatické lokalitě s mnoha kvalitními školami, oblíbenými restauracemi a velmi rychlým spojením do centra díky blízké stanici metra Dejvická a Hradčanská a zastávkám tramvají, v pěší vzdálenosti od Pražského hradu, Jeleního příkopu ale i největšího pražského parku Stromovka. Lokalita nabízí široké možnosti společenského i sportovního vyžití.
Interiér zrekonstruovaného bytu zahrnuje vstupní halu, koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem, wc, bidetem, kuchyň s kuchyňskou linkou a jídelnou, prostorný obývací pokoj s možností vybudování krbu, ložnice, 2. ložnice s okny do zahrady. Provedená kompletní rekonstrukce bytu v roce 2008 zahrnovala vybudování nových rozvodů vody, plynu a elektroinstalace, repasovaná špaletová okna, nové parketové podlahy z masivu, rekonstrukce koupelny, stěrkové omítky. Vytápění - centrální plynová kotelna v suterénu domu. Velmi nízké měsíční náklady.
Součástí ceny bytu jsou dvě parkovací stání před domem na vlastním pozemku uvnitř zahrady.
Zajímavá investiční příležitost, která privátnímu budoucímu vlastníkovi může zajistit dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce po nájemních diplomatických bytech v této rezidenční pražské čtvrti!Kontaktní informace

Cena 10,399,000 CZK

Need a mortgage

Cena včetně provize -

Lokace Praha (Praha 6), Wolkerova

Pokoje 3+1

Celková velikost bytu (m2) 95

Patro 1. patro

Byt zařízen Zařízeno

Balkón ne/ne

Parkování -

Sklep ne

Energ. třída -

Vytvořeno 26.05.2018

ID nemovitosti 77096

Uložit mezi oblíbené