Retail space for sale, 40m2

Borovanského, Praha 5 - Stodůlky

3 750 000 CZK, excluding agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Evidenční číslo / ID zakázky: VS147

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost, která se nachází ve velmi zajímavém místě uprostřed vícepodlažní zástavby se spoustou potenciálních zákazníků - sídliště Velká Ohrada, Stodůlky, ulice Borovanského.

Nemovitost může být použita jako bytová jednotka, aktuálně probíhá příprava na rekolaudaci a již jsou připravené podklady na to.

Jednotka 2+kk o rozloze 40m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží a je ideální jako komerční nemovitost pro specializovaný obchod, dětskou ordinace, kancelář, kavárnu nebo kosmetický salón. Fotografie byly pořízeny během kompletní rekonstrukce, nyní jsou všude instalovány interiérové dveře. V jednotce je zcela nová koupelna, podlahy, rozvody elektřiny, stoupačky atd.. Je příprava na vodu do obou místností. Může být instalována kuchyň. Na nových oknech jsou instalovány elektricky ovládané vnější žaluzie. Není třeba se starat i o samostatný vchod, je k dispozici ihned, což je samozřejmě velkou výhodou při podnikání. Jeden ze dvou pokojů je neprůchozí. Krásná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V domě je nový výtah, podlaha ve sklepích, nově vymalované společné prostory. Parkování je možné u domu.

Lokalita nabízí rozvinutou infrastrukturu s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Jak již bylo napsáno výše, bytový dům se nachází na sídlišti Velká Ohrada. Okolní zástavba je tvořena typovými vícepodlažními bytovými domy, což přispívá k velkému toku zákazníků. Plusem může být také hned několik obecních a soukromých škol, nejbližší z nich se nachází 200 metrů od nabízené nemovitosti. Stanice metra Lužiny je vzdálena 3 zastávky autobusem nebo 15 minut chůze.

Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Offer IDVS147
Last updated25.08.2022
Price3 750 000 CZK, excluding agency fees
Price for discussionNo
Agency feeExcluding agency fees
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeConcrete
FurnishedNo
Floor1
Number of floors8
Usable area40m2
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Vladislav Maltcev

Vladislav Maltcev

Reveal phone number

Makers Reality s.r.o.

Vinohradská 2133/138, Praha 3, 13000

view all agency properties