Apartment for sale, 5+kk - 4 bedrooms, 241m2

Praha 1 - Staré Město

59 000 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme k prodeji výjimečný mezonet 5+kk s pěti balkony a dvěma terasami o celkové ploše 241 m² (podlahová plocha 213 m² + plocha venkovních teras 28 m²). Tento unikátní byt s nádherným výhledem na Staré Město a Prahu se nachází v klidné slepé ulici, v těsné blízkosti Staroměstského náměstí, v nenápadném domě s pouhými pěti byty.

Dům je skvěle udržovaný, s byty v osobním vlastnictví, po rekonstrukci s novou fasádou. Nabízí elegantní společné prostory s empírovou vstupní chodbou, upraveným malým dvorkem a společným dvojsklepem.

Byt zabírá celou horní polovinu domu, která není vidět z ulice. Byl vybudován v polovině devadesátých let a nedávno prošel kompletním redesignem s použitím nejmodernějších a nejkvalitnějších materiálů. Od té doby nebyl trvale užíván, takže nenese významné stopy opotřebování a působí téměř jako nový. Většina nábytku je jeho trvalou součástí, což umožňuje okamžité užívání bez nutných úprav.

Vstup do bytu je ve 2. patře domu. Předsíň je vybavena vestavěnou skříní na oblečení. Několik schůdků vede k sauně pro dvě osoby, úložnému prostoru pro saunovací potřeby a sprchovacímu koutu. Nad saunou se nachází odpočinkový prostor s prosklenou zdí do dvora, pohodlnými křesly a další velkou vestavěnou skříní. K dispozici je audio systém s reproduktory v tomto prostoru a také v sauně.

Široké schodiště s oknem a zabudovanými skříňkami na boty vede do hlavního a největšího prostoru bytu - otevřené obývací haly s kuchyňským koutem. Technická místnost s oknem je vybavena pračkou, plynovým kotlem Vailant a skladovacími prostory. Vedle ní je samostatné WC s oknem pro hosty a velká koupelna se dvěma okny, masážní vanou, sprchovacím koutem, umyvadlem a WC se zabudovaným bidetem. Koupelna je vybavena reproduktory z dalšího audio systému a menší televizí na zdi.

Obývací pokoj má dvě francouzská okna s balkony a malou květinovou zahrádkou. V jedné části je krb obložený bílým mramorem, velké filmové plátno s projektorem na stropě, velká sedačka s křesly a barová skříňka. Kuchyňský kout je kompletně vybaven (myčka, americká lednice, vinotéka, zabudovaný kávovar) a jídelní stůl pro 6-8 osob.

Z obývacího pokoje vedou dveře do dvou útulných ložnic, z nichž jedna má balkon a druhá velké okno do dvorku. V ložnicích jsou zabudované skříně, knižní police a televize. Druhá ložnice je momentálně využívána jako šatna.

Část obývacího pokoje je otevřena až ke střeše, kde se nachází dva další pokoje. Jeden slouží jako pokoj pro hosty s vlastní koupelnou, druhý jako pracovna s balkonem a vstupem na prostornou terasu s letní sedačkou, zabudovaným kamenným stolem a vzrostlou zelení. Nad touto terasou je další terasa s panoramatickým výhledem na celou starou Prahu.

Tento jedinečný byt v srdci historické Prahy, s neobyčejnou atmosférou a moderním vybavením, nabízí bezpečnou investici s velkou pravděpodobností růstu. Měsíční poplatek SVJ činí 8 055 Kč.

Pro více info...
Offer ID888175
Last updated17.07.2024
Price for discussionYes
Agency feeWith agency fees
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Floor3
Number of floors3
Usable area241m2
Floor area213m2
Terrace area28m2
Move-in date09.06.2024
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyYes
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorNo
Water sourceRemote source
GasEnergy company
Waste managementPublic sewage
Year of reconstruction2019
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
Magdalena Gómezová

Magdalena Gómezová

Reveal phone number

CENTURY21 ALEX

Boleslavova 27/36, Praha 4, 14000

view all agency properties