Apartment for sale, 3+kk - 2 bedrooms, 64m2

Nová Role - Jimlíkov

3 310 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
V případě zájmu je možné domluvit odborně komentovanou prohlídku bytů přímo na stavbě , kde se můžete podívat na výhled ze své nové adresy nebo zajímavé investice.

Nabízíme k prodeji slunné a prostorné byty s dispozicí 3kk, ale i další dispozice, s výměrou obytné plochy od 64 m2 do 133 m2. Dokončení bytů je plánováno na konec roku 2023.

Rezidenční projekt Byty Nová Role má pro vás 44 bytových jednotek se zázemím, jsou ve dvou samostatných šestipodlažních budovách s výtahem. K parkování je připraveno 42 pakovacích míst. Zázemí k bytům je umístěno v přízemí: kočárkárna - kolárna, ukládací kóje (sklepy) a technické místnosti. V přízemí jsou také na prodej v každé budově 2 nebytové komerční prostory.

Obě budovy projektu jsou dispozičně shodné a nabízejí byty o všech dispozicích od 1+kk až po 4+1. Příjemná a zajímavá je jejich užitná plocha v rozmezí od 38,8 m2 až po luxusních 133,15 m2. Každá bytová jednotka se může pochlubit balkónem, lodžií či terasou. Osm bytů 3+kk má dokonce balkóny dva. A největší terasa má plochu 68,55 m2.

Orientace bytů je na severovýchod nebo jihozápad. Budete si užívat vycházejícího a dopoledního nebo naopak odpoledního a zapadajícího slunce.
Nadstandartní bydlení v rezidenčních bytech Nová Role bude jedinečné ve svém širším okolí. Menší městečko v podhůří Krušných hor vám dodá soukromí a klid.
Pohodlí můžete očekávat ve vynikající občanské vybavenosti. A díky strategické poloze se za několik minut ocitnete v Karlových Varech nebo třeba na horách .

Benefity tohoto moderního bydlení můžete využít pro své vlastní bydlení. Můžete pořízením takového bytu nastavit štít proti infalaci. Můžete také tyto výměrou zajímavé byty pronajímat a sami tak generovat pro sebe zajímavý příjem.

Zpracované digitální vizualizace, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy. Nelze je vykládat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat.

Další informace Vám rádi poskytneme při osobní schůzce nebo je najdete na webových stránkách projektu Byty-NovaRole.
Offer ID34055
Last updated05.04.2023
Price3 310 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedNo
Usable area64m2
Balcony area13m2
Cellar area2m2
Year of acceptance2023
Move-in date01.12.2023
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingCentral remote
Electricity230V
Waste managementPublic sewage
Year of construction2023
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties