Apartment for sale, 1+KK - Studio, 28m2

Černá v Pošumaví

4 200 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
«Home Real Estate» si dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji plně vybavený designový apartmán s výhledem na Lipně o celkové výměře 28 m2, který se nachází v novém developerském projektu Costa Plana Lipno.

Předprodej zahájen. Více informací a kompletní ceník: costaplanalipno cz

Projekt COSTA PLANA Lipno je novostavba třípodlažního apartmánového domu na břehu Lipenské přehrady. Dům je plně uzpůsoben k dlouhodobému, krátkodobému bydlení i pronájmu. Poloha objektu je přímo v blízkosti lesa zároveň ale u písečné pláže, v místě sportovních aktivit a nerušeného odpočinku. Nově postavený Apartmánový dům se nachází v obci Černá v Pošumaví v nadmořské výšce 728 m n. m.

Samotné apartmány jsou kompletně vybaveny designovým nábytkem včetně veškerého vybavení od kvalitních kuchyňských spotřebičů až po závěsy a příbory. Punc kvality a luxusu podporuje i architektonické zpracování podhledů s betonovou stěrkou. Apartmány jsou připraveny ihned Vám poskytnout svůj komfort, aniž by bylo potřeba cokoliv zařizovat.

Budova využívá nejnovější technologie, které zajišťují její bezproblémový a energeticky nenáročný provoz. V jejím suterénu budou vybudovány skladovací kóje pro bezpečné uložení všeho vašeho sportovního vybavení a k dispozici vám bude parking pro jeho pohodlnou nakládku a vykládku.

Apartmány jsou ideální volbou pro vytvoření vašeho druhého domova uprostřed přírody a zázemí pro víkendový odpočinek i aktivní dovolenou, ale i jako zajímavá investiční příležitost. V posledním roce byl testován jejich provoz pro pronájem a již nyní vám zaručí 8% roční výnos a v dnešní nejisté době inflace zajistí hodnotu vašich financí.

Díky umístění apartmánů ve velmi oblíbené rekreační oblasti, v objektu, který v okolí vyčnívá jedinečností umístění a atmosféry, nebudete mít o zájemce nouzi. Bude možno využít služeb správcovské firmy, která se o pronájem kompletně postará. V přízemí budovy je navíc připraveno bistro, které pro vaše hosty zajistí i snídaně.

Nákup apartmánů je možné financovat hypotékou, pro kterou garantujeme shodnou kupní cenu s odhadem nemovitosti, a rádi vám s jejím hladkým vyřízením pomůžeme.

Kompletní ceník: costaplanalipno cz

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže.
Offer ID36405
Last updated18.03.2023
Price4 200 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Floor3
Number of floors3
Usable area28m2
Year of acceptance2020
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceRemote source
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessYes
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
ProtectionProtected zone
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Highway, Train
Low-energyYes
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
department #1 Sales

department #1 Sales

Reveal phone number

Home Real Estate

Italská 2581/67, Praha 2, 12000

view all agency properties