Apartment for sale, 3+kk - 2 bedrooms, 78m2

Vejvodova, Praha 1 - Staré Město

14 500 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Exklusivní prodej krásného a dispozičně skvěle řešeného mezonetu na Praze 1 - Staré Město, Vejvodova, v samém srdci historického jádra, v bezprostřední blízkosti Betlémského náměstí, nedaleko od Staroměstského náměstí či Uhelného trhu.

Byt je dispozičně řešen jako 3+kk situovaný ve 2. patře původně barokního domu s výtahem a s podlahovou plochou bytu 78 m2. V domě se nachází recepce. Byt s dech beroucí atmosférou pavlačového domu poskytuje skvěle řešenou dispozici, kdy ve spodní části bytu je prostorná obývací část spojená s kuchyňskou linkou, vybavenou vestavnými spotřebiči jako lednice, pračka, myčka, trouba, mikrovlnná trouba. Trouba, lednice a pračka jsou zcela nové. V kuchyni renovovaná podlaha -dlažba pro lepší údržbu, jinak v celém bytě kvalitní dřevěná podlaha. Jídelní kout je umístěný vedle kuchyně. Celou dolní místnost zdobí stropní trámy a navozují velmi příjemnou atmosféru Starého města, stejně jako obě podkrovní ložnice i koupelna se pyšní krásnými trámy. Dokonce 2 z trámů jsou dochovány v původním stavu z roku 1789. Při rekonstrukci madla schodiště byla odhalena originální ozdobná stěna v neoklasicistním stylu, která může být poodhalena a tím byt získá další původní prvek. Okna dřevěná, dvojitá. Po dřevěném točitém schodišti je vstup do 1.patra bytu, kde jsou dvě oddělené ložnice. Obě poskytují dostatek místa na manželskou postel a úložný prostor. Dále také velmi zajímavě řešená mramorová koupelna, která disponuje jak vanou s masážními tryskami, tak i možností sprchového koutu, k dispozici je i bidet.

Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost díky své možnosti krátkodobých pronájmů, které jsou v této lokalitě aktivně vyhledávány a majitel je doposud i provozoval. Je možné navázat na agendu s krátkodobými pronájmy či sdělit výši výnosů z tohoto krásného bytu.

Poloha domu je velmi dobře situovaná. V docházkové blízkosti je obchodní dům Quadrio s kompletní vybaveností, dále také metro a zastávka tramvaje. Staroměstské náměstí, nákupní ulice Na Příkopě a další. Dům se nachází v klidné ulici Vejvodova.

Byt je plně zařízený, jeho prodej je možný včetně všeho vybavení a po domluvě volný ihned.
Offer ID16579-32672
Last updated04.12.2022
Price14 500 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
House typeWith floors
ConditionRenovated
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Floor3
Number of floors3
Usable area78m2
Floor area78m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal gas
GasEnergy company
Electricity230V
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessNo
TransportPublic transport
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Monika Ešnerová

Monika Ešnerová

Reveal phone number

Mgr. Jan Vodenka

Nušlova 2274/13, Praha 5, 15800

view all agency properties