Apartment for sale, 3+kk - 2 bedrooms, 82m2

Rokytnice nad Jizerou - Dolní Rokytnice

7 400 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Luxusní apartmán 3+kk s dvěma koupelnami, terasou a parkovacím stáním

Velmi vkusně zařízený a plně vybavený apartmán s nádherným výhledem v oblíbeném horském středisku Rokytnice nad Jizerou o celkové výměře 83 m2 (včetně terasy). Kompletně dokončený a připravený, včetně veškerého vybavení. Fotografie a video jsou sousedního apartmánu, prodávaný apartmán vypadá velmi podobně, navíc má vlastní terasu a východ na zahradu. Na osobní prohlídce Vám vše ukážeme, bude se Vám líbit tak, jako tento, pravděpodobně více.

Vhodné jako kombinace rekreace s výdělkem z krátkodobých pronájmů. O obsazenost včetně servisu se postarají vlastníci, kteří v domě trvale bydlí a obsazují i ostatních sedm ubytovacích jednotek.

Kapacita tohoto apartmánu je až 7 osob, dvě samostatné ložnice mají každá vlastní koupelnu, v obývacím pokoji je kompletně vybavená kuchyň včetně spotřebičů a nádobí, stůl s židlemi a rozkládací pohovka.

V domě bude vybudována i sauna a wellness centrum, které bude možné po dohodě využívat, tak, jako zázemí velké zahrady. Pro hosty je zajištěna společenská místnost včetně podávání snídaní. V ceně je jedno parkovací stání u domu.

Dům je umístěn u málo frekventované, avšak v zimě udržované silnice, nedaleko skiareálu Studenov. Autem či skibusem se dostanete jak na Horní domky, tak do dalších lyžařských areálů v okolí, včetně Harrachova a mnoha dalších středisek. V létě zde jezdí cyklobus, je zde mnoho restaurací, obchodů, lyžařských škol a půjčoven, sportovní hala s tenisovými kurty a tělocvičnami, kuželna …

Rokytnice je oblíbená nejen sjezdovými lyžaři, jsou zde i upravované běžecké tratě, vhodné terény i pro skialpy, v létě pro cyklisty a v neposlední řadě si krásnou okolní přírodu užívají i pěší turisté.

Kontaktujte nás prosím pro další informace, rádi Vám tuto nadstandardní nemovitost ukážeme osobně.
Offer ID44232
Last updated01.12.2022
Price7 400 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionRenovated
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor1
Usable area82m2
Terrace area20m2
Move-in date01.12.2022
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
Electricity230V
Waste managementPublic sewage
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties