Apartment for sale, 4+kk - 3 bedrooms, 112m2

Budapešťská, Praha 10 - Hostivař

12 900 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Exkluzivně vám nabízíme byt jako dělaný pro rodinu s dětmi. Jedná se o 4+kk o podlahové ploše 112 m2 s orientací na jihozápad. Byt je skvěle řešen a přes prostornou a světlou chodbu se dostanete do všech ložnic a také do prostorného a světlého obývacího pokoje s kychyňským koutem ze kterého můžete vyjít na balkon. Dále jsou zde celkem 2 koupelny 3 toalety a balkón 10m2. Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží klidného domu. Celý prostor prošel rekonstrukcí a nový majitel si ho může převzít se stavu novostavby, s novými podlahami a zařízen kuchyňskou linkou a spotřebiči. V ceně nemovitosti je také parkovací stání.

Bytový dům ve kterém se byt nachází byl kolaudován v roce 2007 a je znám jako oblíbená rezidence Slunečný vršek. Tento objekt má pouze 4 patra dům je tak velmi klidný a udržovaný. Díky půdorysu objektu ve tvaru U je ve vnitrobloku uzavřená relaxační zóna, pouze pro obyvatele rezidence přístup do sportovního areálu, kde se náchází hřiště na minigolf, hřiště na míčové sporty, dětské hřiště a další relaxační zóna. Byt má velmi příznivě nastaveny poplatky za provoz bytu.

V místě je veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází základní a mateřská škola, parky, dětská hřiště, obchody Albert a Norma, restaurace, kavárny a služby.

Autobusová zastávka se nachází téměř před domem, odtud je to 5 min. na nejbližší zastávku metra C – Opatov. Výborně dostupný je i městský okruh a dálnice D1.

Byt je umístěn v klidné části města odkud je doslova kousek do přírody (např. Přírodní park Hostivař, Trojmezí Chodovec, Hostivař, Záběhlice, nebo Přírodní park Meandry Botiče).

Možno financovat hypotečním úvěrem se zvýhodněnou sazbou. Zajistíme Vám osobní přístup, nadstandardní podmínky a komplexní finanční služby.
Offer ID40564
Last updated10.08.2022
Price12 900 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionVery good condition
Construction typeFrame
OwnershipPersonal
Floor1
Usable area112m2
Balcony area10m2
Move-in date01.05.2022
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Electricity230V
TelecomInternet, Telephone
Year of construction2007
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Highway
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties