Apartment for sale, 3+kk - 2 bedrooms, 101m2

Nad vodovodem, Praha 10 - Malešice

10 980 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme k prodeji luxusní světlý byt v korunách stromů malešického parku o rozloze 100 m2 a dispozici 3+KK, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2020 a nabízí vše co moderní člověk potřebuje.

Byt se skládá z velkého obývacího pokoje, který je spojen s kuchyňským koutem. Tento pokoj je oddělen od sousedního bytu protihlukovou příčkou, takže můžete trávit společné chvíle v naprostém soukromí. Je zde připraven také komín pro možnost umístění krbových kamen a nechybí zde ani příprava pro klimatizační jednotku, která je rozvedena po celém bytě.

Nádherná a velmi prostorná koupelna je tvořena vanou a samostatným sprchových koutem walk-in a vyhřívanou podlahou.

Velkoryse řešena ložnice s výhledem do korun stromů o ploše 35m2 a šatnou, oddělenou stěnou z rostlin společně s přiznanými trámy, vytváří jedinečné prostředí pro spánek a trávení volného čau.

V pokoji jsou umístěna střešní okna vybavena venkovními roletami, díky tomu je zde dostatek světla a díky roletám i tepelný komfort. Jednoduchou stavební úpravou lze pokoj rozdělit na dva samostatné pokoje. (Elektrický okruh a dveře jsou již zapracovány. Jedná se o vystavení jedné SD příčky k rozdělení pokojů, které jsme schopni zajistit).

K bytu jsou dvě sklepní kóje o celkové výměře 9m2 a malá půdička s přístupem z bytu pro skladování.

Popis rekonstrukce: Došlo ke kompletní rekonstrukci včetně výměny EL. Rozvodů, rozvodů vody a nového rozvodu topení. Nová skladba podlah (vinyl/dlažba). Použila se lepší skladba izolace, díky tomu je zde velice přívětivý teplotní standard v zimě a létě. Došlo k výměně oken, která obsahují speciální pokovování a zaručují, že nedochází k přehřívání bytu. Je zde příprava pro klimatizační jednotky. Pro vytápění a teplou vodu je zde plynový kondenzační kotel řízen equitherme, který jednoduchým zásahem lze předělat na EL. Kotel s bojlerem. Díky těmto úpravám a přípravám lze byt doupravit dle přání a představ nového majitele bytu a přizpůsobit se tak situaci. V celém bytě je použito LED osvětlení s možnostmi volit teplotu a intenzitu světla. Veškeré tyto úpravy zaručují nízké náklady spojené s provozem bytu.

Tento byt má označení energetického štítku G a to z důvodu, že majitel nedodal průkaz o energetické náročnosti jednotky.

V obývacím pokoji je zde zesílená stěna na zavěšení TV.
V bytu je speciálními úprava oken proti přehřívání.
Je zesílená skladba střešní izolace v celém bytě, což umožňuje příjemný pobyt v létě v parných horkách a zároveň v zimě to zlepšuje tepelný komfort.
Střešní okna mají venkovní rolety.

Bodové osvětlení je s možností volby teplého a studeného odstínu.
V celém bytě je odhlučněná a zpevněná podlaha.


Jsou tu velmi nízké náklady na bydlení!
1800 Kč plyn, 1200 Kč elektřina, 2500 Kč fond oprav.

Je to úžasné místo, kde žít. :-)

Všude je blízko - 3 min. na metro Želivského, krásný Malešický park, který nabízí místo pro sport rekreaci a dětské radovánky.


Těšíme se na Vás.
Offer ID41089
Last updated09.08.2022
Price10 980 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor4
Usable area101m2
Cellar area9m2
Move-in date01.08.2022
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Year of reconstruction2020
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties