Apartment for sale, 2+kk - 1 bedroom, 51m2

V javorech, Praha 9 - Horní Počernice

6 790 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme na prodej byt 2+k s balkonem v ulici V Javorech Praha 9 - Horní Počernice. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se v 1.NP z celkových 3 NP v bytovém areálu V javorech. Jedná se o byt v osobním vlastnictví. Dům se nachází v uzavřeném areálu, kde je společná zahrada s klouzačkami, pískovištěm pro děti a grilem. Dům byl kolaudován v roce 2009.

Následuje podrobnější dispozice bytu. Dominantou bydlení je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Z tohoto obytného prostoru se vchází na balkon poskytující pěkné výhledy do okolí. V bytě se dále nachází pokoj (využívané jako ložnice). Součástí jednotky je také předsíň, šatna, koupelna s toaletou.
Interiér 43 m2, balkon 7 m2.

Byt je ve velmi dobrém stavu. Součástí kuchyňské linky je sklokeramická varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka. Podlahovou krytinu tvoří plovoucí podlaha v obytných místnostech, v ostatních místnostech je keramická dlažba. Vytápění je ústřední centrální, objekt má svou plynovou kotelnu. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Okna jsou plastová a jejich orientace je na jih/západ.

K dispozici kolárna. Velkým benefitem společná zahrada, kde si mohou děti hrát a sportovat. Možnost internetu přes kabel od společnosti SPOLNET a TV anténa.

Parkování je možné v garáži, které se nachází v suterénu domu a vjezd je na čip či formou telefonního hovoru, stejně tak i vjezd do uzavřeného areálu. Součástí prodeje je nejen garážové stání, ale i venkovní parkovací stání.

Výborná dopravní dostupnost. Autobusová zastávka Krahulčí je do 5min chůze a z ní jezdí autobus na metro B Černý Most, stanice cca 5 minut. V Horních Počernicích je i stanice vlaku, který jede směr Vysočany a Hlavní nádraží.

V blízkosti domu najdete i základní služby (obchodní centrum, lékaři, kavárny, restaurace, obchody, přes ulici je mateřská školka a škola). Milovníci sportu v Horních Počernicích najdou plno hřišť, sportovišť nebo les na běhání nebo ježdění na kole.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.
Offer ID00690
Last updated30.07.2022
Price6 790 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor1
Number of floors3
Usable area51m2
Floor area43m2
Year of acceptance2009
GarageYes
ParkingYes
CellarNo
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
HeatingCentral remote
GasEnergy company
Electricity230V
Number of parking spaces1
Number of garages1
Garrets (attic spaces)No
TransportPublic transport, Road, Highway, Train
Low-energyNo
Energy RatingC - Economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Petr Dvořák

Petr Dvořák

Reveal phone number

Reality Dvořák s.r.o.

Dlouhá 705/16, Praha 1, 11000

view all agency properties