Apartment for sale, 2+kk - 1 bedroom, 43m2

Černá v Pošumaví

6 500 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
«Home Real Estate» si dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji plně vybavený designový 2+kk apartmán s výhledem na Lipně o podlahové ploše 43 m2, terasou 6m2 a zahradou 50 m2 , který se nachází v novém developerském projektu Costa Plana Lipno.

Předprodej zahájen. Více informací a kompletní ceník: costaplanalipno cz

Projekt COSTA PLANA Lipno je novostavba třípodlažního apartmánového domu na břehu Lipenské přehrady. Dům je plně uzpůsoben k dlouhodobému, krátkodobému bydlení i pronájmu. Poloha objektu je přímo v blízkosti lesa zároveň ale u písečné pláže, v místě sportovních aktivit a nerušeného odpočinku. Nově postavený Apartmánový dům se nachází v obci Černá v Pošumaví v nadmořské výšce 728 m n. m.

Samotné apartmány jsou kompletně vybaveny designovým nábytkem včetně veškerého vybavení od kvalitních kuchyňských spotřebičů až po závěsy a příbory. Punc kvality a luxusu podporuje i architektonické zpracování podhledů s betonovou stěrkou. Apartmány jsou připraveny ihned Vám poskytnout svůj komfort, aniž by bylo potřeba cokoliv zařizovat.

Budova využívá nejnovější technologie, které zajišťují její bezproblémový a energeticky nenáročný provoz. V jejím suterénu budou vybudovány skladovací kóje pro bezpečné uložení všeho vašeho sportovního vybavení a k dispozici vám bude parking pro jeho pohodlnou nakládku a vykládku.

Apartmány jsou ideální volbou pro vytvoření vašeho druhého domova uprostřed přírody a zázemí pro víkendový odpočinek i aktivní dovolenou, ale i jako zajímavá investiční příležitost. V posledním roce byl testován jejich provoz pro pronájem a již nyní vám zaručí 8% roční výnos a v dnešní nejisté době inflace zajistí hodnotu vašich financí.

Díky umístění apartmánů ve velmi oblíbené rekreační oblasti, v objektu, který v okolí vyčnívá jedinečností umístění a atmosféry, nebudete mít o zájemce nouzi. Bude možno využít služeb správcovské firmy, která se o pronájem kompletně postará. V přízemí budovy je navíc připraveno bistro, které pro vaše hosty zajistí i snídaně.

Nákup apartmánů je možné financovat hypotékou, pro kterou garantujeme shodnou kupní cenu s odhadem nemovitosti, a rádi vám s jejím hladkým vyřízením pomůžeme.

Kompletní ceník: costaplanalipno cz

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže.
Offer ID35825
Last updated22.06.2022
Price6 500 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Floor1
Number of floors3
Usable area43m2
Balcony area5m2
Terrace area50m2
Year of acceptance2020
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyYes
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Barrier-free accessYes
Building typeDetached
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
department #1 Sales

department #1 Sales

Reveal phone number

Home Real Estate

Italská 2581/67, Praha 2, 12000

view all agency properties