Apartment for sale, 2+kk - 1 bedroom, 74m2

Benecko - Štěpanická Lhota

8 380 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Projekt Apartmány Benecko, je jako stvořen pro milovníky přírody, hor a především zábavy a je tak ideálním místem pro společně strávený čas s rodinou či přáteli.

V projektu exkluzivně nabízíme 5 horských apartmánů o dispozici 1+KK až 2+KK o výměře od 38m2 do 86m, které se budou nacházet v nově vystaveném apartmánovém domě se soukromým parkováním. Ceny apartmánů se pohybují od 5 340 000Kč do 9 980 000Kč.

Tento byt se nachází v 1 NP apartmánového domu. Dispozice bytu 2+kk o celkové ploše 74,07 m2 je tvořena vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem a jídelnou, ložnicí, koupelnou a samostatnou toaletou. V celkové ploše bytu je zahrnut balkon o výměře 19,87 m2

Na projektu se podílí architektonická firma, interiérový designéři a profesionální stavaři. Byty tedy budou odpovídat dnešním standardům s nadčasovým designem zapadajícím do příjemné horské atmosféry.

Váš vysněný apartmán si můžete naplno začít užívat již v zimě roku 2023.

Pro ještě větší komfort pro Vás bude plně k dispozici správce domu, který Vám pomůže s úklidem či se správou objednávek a rezervací v případě, že byste se rozhodli apartmán pronajímat. Pokud byste si chtěli plně odpočinout od všedního života a opravdu nic neřešit, budete moci také využít stravování formou polopenze.

Benecko je malebná vesnička v horách, nazývaná také „vzdušné lázně“, jelikož se většinu roku nachází nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý horský vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce. Do Benecka se dostanete z Jilemnice, nebo také z Vrchlabí.

Letní měsíce jsou na Benecku jako stvořené pro turisty a cyklisty. Naleznete zde rozličné turistické trasy vedoucí až na hřebeny Krkonoš či cyklostezky, in-line stezky a děti jistě ocení i zapůjčení koloběžek. Kromě turistiky můžete také navštívit Family arénu, která se nachází na sjezdovce, kde si můžete užít plno zábavy. Dobrodruzi jistě ocení i krytý lanový park.

Zimní období si zde můžete plně užít na místních sjezdovkách Kejnos a ski areálu Benecko. Milovníci zážitkových dovolených jistě ocení zimní vyjížďky na saních tažených koněm.

V Benecku budete mít zkrátka vše jako na dlani. Pouhých 10km se nachází Vrchlabí, dále Jilemnice 9km či Špindlerům Mlýn 20km, kde na Vás čeká spoustu dalších sjezdovek a zábavy.

Nad projektem přemýšlíme jako nad chytrou investicí, která se Vám v čase nepochybně zhodnotí. Jednotlivé apartmány se budou prodávat jako účelové čisté s.r.o., které bude založeno pouze k dané jednotce.
Offer ID41126
Last updated16.07.2022
Price8 380 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionUnder construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor1
Number of floors3
Usable area74m2
Balcony area19m2
Move-in date01.12.2022
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties