Apartment for sale, 5+1 - 4 bedrooms, 224m2

Matěje Kopeckého, Chomutov

5 500 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Byt o dispozici 5+1 a výměře 204,90m2 Vás ohromí svou velikostí a světlostí. Jedná se o půdní bytovou vestavbu s propojením stávající bytové jednotky 1+1. Tato jednotka se nachází ve 8. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem.
Po vstupu do bytu se ocitnete v chodbě o výměře 2 m2. Na pravé straně je toaleta 2,72 m2 a přímo naproti vstupním dveřím se dostanete do pokoje 14,39 m2, který nyní slouží majitelům jako šatna. Nalevo je další pokoj 16,04 m2, jehož dominantou je dřevěné schodiště, po kterém, když vystoupáte se dostanete do hlavní obytné části, prostorného obývacího pokoj s jídelnou 79,11 m2 a designově propracovanou kuchyňskou linkou s vestavnou elektrickou troubou a varnou deskou. Odtud je přístup do všech dalších místností. Nenajdete tu žádný průchozí pokoj, takže soukromí každého člena rodiny je zde zajištěno. Ložnice 21,34 m2 a dětský pokoj 43,84 m2 jsou situovány na jih a jihovýchod. Z malé předsíně je umožněn vstup na samostatnou toaletu 2,55 m2 a koupelny 13,16 m2. Ta je vybavena dvěma umyvadly, vanou a sprchovým koutem. S koupelnou sousedí technická místnost 6,20 m2 kam se vejde pračka a sušička zároveň. V celém bytě je položena plovoucí podlaha v přírodním tónu, pouze ve vstupní chodbě, na toaletě je použita dlažba. Bytová jednotka je zajištěna bezpečnostními dveřmi. K jednotce náleží sklep. Velkou výhodou bytu je naprosté soukromí od ostatních nájemníků.
Bytový dům je v udržovaném stavu. V okolí domu je možnost bezplatného parkování. Ulice Matěje Kopeckého je ideální místo pro bydlení pro ty, co chtějí mít vše na dosah.

Město Chomutov disponuje vším, co člověk k životu potřebuje. Naleznete zde nemocnici s poliklinikou, poštu, obchody s potravinami, butiky, kavárny, fitness centra. Do centra města to není daleko. V blízkosti domu jsou základní a mateřské školy. Nedaleko se nachází i lesy, kam člověk může zajít do přírody, nebo zajet do nedalekého zooparku. Zastávka MHD je v cca 10 minut chůze a obchodní centrum Globus je také v pěší dostupnosti. Pokud rádi sportujete, tak můžete navštěvovat plavecký bazén, Kamencové jezero, zimní stadion, tenisové kurty, cyklostezky nebo golfové hřiště v dojezdové vzdálenosti automobilem v rezortu Bitozeves. Průmyslová zóna Triangl 15 min. Vzdálenost od Prahy 98 km.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.

Zájemcům zajistíme nejvhodnější financování napříč bankovním spektrem u našich profesionálních finančních konzultantů. Přepis energií zařídíme v rámci služeb realitní kanceláře.
Offer ID40613
Last updated27.05.2022
Price5 500 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs14 300 CZK
ConditionVery good condition
Construction typeConcrete
OwnershipPersonal
FurnishedPartially
Floor8
Number of floors9
Underground floors1
Usable area224m2
Balcony area3m2
Move-in date30.06.2022
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingOther
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessNo
Building typePart of block
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties