Apartment for sale, 2+kk - 1 bedroom, 60m2

Pražská, Kostelec nad Černými lesy

3 875 728 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme exkluzivně k prodeji ateliérový byt v Rezidenci Nad Černými lesy v Kostelci. Prostorný byt 2+kk o podlahové ploše 47 m² se nachází ve 3. NP, a náleží k němu balkon (10,9 m²). Je orientovaný na severní stranu a jeho dispozice zahrnují obývací pokoj propojený s kuchyní, ložnici, komoru, koupelnu a samostatnou toaletu. Byt je velkoryse prosklený francouzskými okny a ze všech obytných pokojů je vstup na zahradu. Součástí bytu je i sklep (2,1 m²) a parkovací stání. Parkovací stání není zahrnuto v ceně bytu, cena je od 95.200 Kč od 238.000 Kč (dle typu parkování).

Výstavba rezidence bude zahájena na jaře 2021 a dokončena v zimě 2022. Bude realizována z kvalitních materiálů jako zděná (Porotherm) a lokálně doplněná železobetonovými konstrukcemi.

V domě bude bezbariérový výtah, sklepy a na pozemku pak parkovací stání, krytá i otevřená. Také byty uspokojí svým vybavením. Jsou zde okna s izolačním trojsklem, kvalitní plastová, opatřena podomítkovou přípravou pro montáž venkovních žaluzií; ve 3.NP jsou ve standardu již instalovány horizontální hliníkové venkovní žaluzie a chlazení pomocí tepelného čerpadla vzduch-voda. U západních bytů 1.NP a 2.NP je příprava na klimatizaci s možností klientské změny na multisplit systém. Dveře jsou obložkové, falcové, vstupní jsou pak bezpečnostní. Na podlahách je položen designový vinyl, v chodbách a koupelnách kvalitní dlažba. Na balkonech a terasách dlažba na terčích nebo dřevoplastová prkna, zábradlí je z bezpečnostního skla v rámech v barvě z žárově zinkované ocely v laku barvy antracit. Vytápění domu a ohřev TUV je zajištěn tepelnými čerpadly vzduch-voda.

Město Kostelec nad Černými lesy poskytuje vše, co potřebujete pro komfortní život. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, lékaře vč. veterinárního, restaurace, supermarkety, poštu, banku aj.), skvělou dopravní dostupnost do Prahy - 30 min autem do stanice Černý Most, 49 min autem do centra Prahy, autobusem 30 min do stanice Háje. Velkou výhodou je také krásná okolní příroda a možnost sportovního vyžití. Nedaleko se nachází například Voděradské bučiny (oblíbené houbaři či milovníky dlouhých procházek), přírodní koupaliště na Vyžlovce Jevanosko, údolí Šembery či Jevanosko, kam se můžete vydat pěšky nebo i na kole. Nedaleko Kostelce si přijdou na své také nadšení golfisté - nachází se zde totiž 18jamkové golfové hřiště Molitorov.

Vizualizace mají ilustrativní charakter.
Offer IDRK3-30
Last updated15.02.2021
Price3 875 728 CZK
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionNew construction
Construction typeMixed
OwnershipPersonal
Floor3
Usable area60m2
Floor area44m2
Balcony area11m2
Cellar area2m2
GarageNo
ParkingYes
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Romana Čermáková

Romana Čermáková

Reveal phone number

LUXENT Real Estate Agency

Pařížská 131/28, Praha 1, 11000

view all agency properties