Apartment for sale, 4+1 - 3 bedrooms, 149m2

Dolní Břežany

13 606 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme k prodeji krásný slunný mezonetový byt s terasou a výhledem na dolnobřežanský zámek a Prahu. Byt se nachází ve vilové oblasti řadových domů Dolních Břežan. Umístěn v druhém patře. Byt je šikovně dispozičně řešený jako 4+1, o celkové výměře 149 m2 plus terasa s celkovou výměrou 10 m2 a velkorysou dvougaráží pro 2 auta s výměrou 26 m2. K bytu dále náleží sklepní kóje.
Plocha bytu je rozčleněna na slunný velký obývací prostor s unikátními podkrovními trámy a výbornou akustikou, kterou ocení zejména milovníci hudby nebo vášniví diváci domácího kina. Velkorysá kuchyně s kuchyňskými ostrůvky nabízí mnoho úložného prostoru pro pohodlné a praktické vaření. Současně také velká kuchyně nabízí prostor pro pohodlný jídelní kout s 2 velkými okny. Byt má dále 2 ložnice a mezonetové rozlehlé patro se střešními okny. Mezonetové patro lze využít jako hernu pro děti, dětský pokoj nebo home office kancelář. Toaleta s bidetem je oddělena od koupelny. Velká koupelna nabízí vanu i sprchový kout. Na podlaze jsou položeny dřevěné dubové parkety, vyjma chodby a koupelny s toaletou. Na chodbě, v koupelně a toaletě je keramická dlažba. Byt disponuje také mnoha úložnými prostory s praktickými vestavěnými komorami, hlavně v zádveří bytu, které je prakticky oddělené od obývací části bytu. Byt i bytový dům má bezpečnostní dveře. PENB - B/Velmi úsporná.

Byt se nachází na výborném strategickém místě, 10 min autem na Chodov, 10 min autem do Krče, 20 minut autem do samotného centra Prahy. Ideální je také dostupnost autem na pražský okruh, a to do 5 minut. Na náměstí Dolních Břežan je veškerá občanská vybavenost - Tesco Express, květinářství, restaurace, drogerie, lékárna, posilovna, cukrárna, dětské hřiště a další obchody. Skvělá dostupnost do centra Prahy MHD – 35 min na Smíchov, 30 min na Chodov. Byt je ideální pro rodinu, která chce mít Prahu na dosah ruky a zároveň chce žít v přírodě a mít okolo sebe cyklostezky a mnohé vyžití pro děti. Dolní Břežany jsou místem, kde se dobře žije.
Offer ID085-01-145
Last updated23.11.2020
Price13 606 000 CZK
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedNo
Floor2
Number of floors2
Usable area149m2
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
TelecomCable TV, Satellite, Internet
Waste managementPublic sewage
Year of construction1999
Building typeCorner
Building surroundingsResidential
Number of parking spaces2
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Highway
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Ing. Adéla Babišová

Ing. Adéla Babišová

Reveal phone number