Apartment for sale, 4+kk - 3 bedrooms, 108m2

Písková, Praha 4 - Modřany

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízím ke koupi družstevní byt o dispozici 4+kk a výměře 108 m2 v 3. nadzemním podlaží novostavby z roku 2012 v ul. Písková, Praha-Modřany. Výše uvedená výměra nezahrnuje terasu o výměře 10,5 m2 a sklepní kóji o výměře 2,2 m2. K bytu náleží také garážové stání, které se nachází v 1. podzemním podlaží bytového domu. Souhrnné informace naleznete na webu: marekmaterna.cz/byt-piskova

Byt je velmi dobře a chytře dispozičně řešen. Ze zádveří je přístupná komora, která může stejně tak plnit funkci prostorné šatny. Komora je navíc osazena oknem a v případě potřeby by tak mohla posloužit i jako pracovní kout. Všechny místnosti bytu jsou přístupné z chodby a všechny pokoje jsou neprůchozí, tedy poskytující maximum soukromí a skutečně komfortní rodinný život. Vyjma obytných místností je k dispozici prostorná koupelna s vanou a toaletou, jako bonus jsou zde umístěna dvě umyvadla, což jistě ocení zejména rodiny, kde převažuje ženské pokolení. Aby se rodina nemusela nikterak omezovat, je k dispozici další samostatná toaleta. Koupelna i toaleta jsou laděny do příjemných, decentních tónů a jako bonus jsou opět vybaveny okny pro přirozené odvětrávání. Všechny obytné místnosti poskytují dostatek prostoru a jsou příjemně prostoupeny denním světlem, což lze příčítat zejména nadstandardní ploše oken. Obývací pokoj má uctivých 43 m2, pokoje pak 13, 14 a 15 m2.

Bytový dům je projektem Stavebního bytového družstva Pokrok a současný majitel bytu je tak členem tohoto Družstva a vlastní družstevní podíl. Byt je nicméně možné převést do osobního vlastnictví po doplacení anuity. Možnosti financování koupě bytu naleznete na webu: marekmaterna.cz/byt-piskova Tam také naleznete poplatky spojené s užíváním bytu.

Cena bytu 7.783.359,- Kč, výše nesplacené anuity pak 2.166.641,- Kč (celková částka 9.950.000,- Kč). Anuitu je možné doplatit nebo pokračovat v měsíční platbě ve výši 18.437,- Kč.

Modřany jsou katastrálním územím městské části Prahy 12. Jsou jedním z míst Prahy, kde se snoubí klidný rodinný život s tím aktivním - městským. Přestože jste v podstatě obklopeni přírodou, a tím největším diamantem je přírodní park Modřanská rokle, který se nachází od bytu takříkajíc přes silnici, zároveň se centrum města otevírá jako na talíři. Občanská vybavenost v místě je prvotřídní. V radiusu 500 m naleznete vše, co k životu v Praze potřebujete...polikliniku se zastoupením podstatné části lékařských oborů, lékárnu, poštu, obchody s potravinami, restaurace, kavárny, kulturní centrum ad. Navíc jen pár desítek metrů od bytového domu se nachází zastávka tramvaje linek 3, 17 a 21, díky které se dostanete do samotného centra Prahy (Václavské náměstí, Karlovo náměstí, Anděl) v řádech minut. Využít nicméně můžete i autobusovou dopravu, která zajišťuje mimo jiné i spojení s metrem linky C Kačerov.
Offer ID6281/2918
Last updated28.05.2020
Price9 950 000 CZK
Price for discussionNo
Size4 rooms
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipCooperative
Floor3
Number of floors5
Usable area108m2
Floor area108m2
Terrace area11m2
Cellar area2m2
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingCentral remote
Electricity230V
TelecomCable TV, Internet
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessNo
Building surroundingsBusiness and residential
Number of parking spaces10
TransportBus, Public transport, Road
Road typeAsphalt
Energy RatingB - Very economical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Marek Materna

Marek Materna

Reveal phone number

QARA Real Estate

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 12000

view all agency properties