dům k pronájmu v Říčanech


  •  

Popis

Nabízíme k pronájmu patrový rodinný dům 6+kk v Říčanech u Prahy. Jedná se o designově atraktivní nízkoenergetickou dřevostavbu s celkovou užitnou plochou 148m2. Dům je zařízen, s plně funkční kuchyní a možností nastěhování v průběhu března 2018.

V přízemí domu je otevřený prostor kuchyňského koutu, jídelny a obývacího pokoje, sousedící s prostorným samostatným pokojem. V patře domu jsou 4 samostatné pokoje s krásným výhledem, koncipované jako ložnice, dva dětské pokoje a studovna. Úložné prostory v pokojích jsou řešeny vestavnými skříněmi. Koupelny a toalety jsou v obou patrech. Z boční části domu je zvenku dostupný přístavek s infra saunou a dostatečným skladovacím prostorem. Vytápění domu je zajištěno rekuperační vzduchotechnikou a podlahovým vytápěním.

Kolem domu je krásná zrealizovaná zahrada s možnostmi venkovního vyžití pro děti. V její spodní části od ulice se nachází prostorné parkovací stání pro 2 vozy. Dům v horní části zahrady nabízí krásné výhledy do zeleně a na blízký Říčanský les.

Dům se nachází přímo v obci Říčany, 1,2km od vlak. nádraží a 1,1km od městského náměstí. Říčany nabízejí nadstandardní bydlení v blízkosti zeleně a výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Napojení na D1 a dojezd na Prahu-4 je přibližně 20min autem, vlakové spojení do centra Prahy za 25min. Říčany nabízejí kompletní síť vzdělávacích institucí (školky/školy/gymnázia), lékařských institucí a široké možnosti sportovního vyžití. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi.Kontaktní informace

Cena 42,500 CZK

Komentář k ceně incl. internet

Cena včetně provize ano

Poplatky -

Lokace -

Pokoje 6+kk

Celková velikost bytu (m2) 149

Patro -

Byt zařízen Zařízeno

Balkón ne/ano

Parkování -

Sklep ne

Energ. třída B

Vytvořeno 17.02.2018

Aktualizováno 03.04.2018

ID nemovitosti FamilyHouse@Ricany

Uložit mezi oblíbené Nahlásit problém