Řadový dům k pronájmu, ul. Na Míčánce, Praha 6


  •  

Popis

Moderní vila s výhledem na Pražský hrad situovaná v obytném komplexu Hanspaulka, jež nabízí osobité vily inspirované myšlenkami bydlení české moderny 30. let minulého století a holandského de Stijlu. Rodinné vily projektovali nejlepší čeští architekti.
Společenské první patro nabízí otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, vstupní halu s vestavěnými skříněmi, WC pro hosty. Kuchyňská linka vybavena veškerým komfortem je začleněna v největší místnosti v domě. Druhé patro zahrnuje centrální halu s vestavěnými skříněmi, 3 ložnice, koupelnu ze sprchou a s WC, další koupelnu s vanou, sprchovým koutem, WC a bidetem. Balkony s výhledem do zeleně. Druhé patro má prostornou ložnici s koupelnou (sprcha, WC) a se vstupem na velkou terasu s výhledem na panorama Prahy a Pražský hrad. Suterén nabízí další úložné prostory, prádelnu, technické zázemí a garáž. K vybavení patří kvalitní obkladové materiály v koupelnách a na toaletách, podlaha laminát, venkovní žaluzie, vestavěné skříně, alarm.
Unikátní rezidenční projekt je situován do jedné z nejžádanějších pražských rezidenčních čtvrtí. Hanspaulka, vyhledávané místo k prestižnímu bydlení v klidu a přitom s veškerou, až nadstandardní vybaveností v nejbližším okolí v Dejvicích, s dostupností do centra metrem za 8 minut. Jsou zde parky, zeleň urbanisticky řešených ploch, školky, obchody, restaurace, BUS navazující i směrem na letiště, metro Dejvická i Hradčanská, vše do 5ti minut autem, 4 tramvajové a další BUS linky. Letiště 15 km, dopravní obchvat – Pražský okruh -10km, přírodní chráněná památka – Šárecké údolí, koupaliště Džbán, cyklotrasy vedoucí přímo do přírody za Prahou.Kontaktní informace

Cena (Celkem) 80,000 CZK

Cena včetně provize ne

Poplatky -

Lokace Praha (Praha 6), Hanzelkova

Pokoje -

Celková velikost bytu (m2) 250

Patro -

Byt zařízen -

Balkón ano/ano

Parkování -

Sklep -

Energ. třída G

Vytvořeno 11.06.2018

ID nemovitosti 4235

Uložit mezi oblíbené