Pronájem krásné zrekonstruované vily, 624 m2 s garážemi, Michle


  •  

Popis

Nabízíme pronájem krásné vily z roku 1938 po kompletní rekonstrukci v klidné ulici Na Záhonech.
Činžovní vila vhodná pro bytové, kancelářské a smíšené využití.
Pod částí domu a zahrady je garáž rozdělena s vyčleněným stáním pro 2 osobní vozy a část je upravena jako sklad. Vjezdová vrata do garáže zajišťuje elektrický pohon, včetně dálkového ovládání. Na dvoře další možnost parkování. Brána do dvora také na dálkové ovládání, vstupní branka s el. vrátným a kamerovým systémem. Celý objekt je kompletně zasíťován datovou sítí Cat.5. včetně komunikačních sítí pro cca 27 telefonních linek. Propojovací skříň a pobočková telefonní ústředna je umístěna v 1. patře. Napojení na internet lze realizovat vzduchem ze stožáru na terase. Napojení pevných linek vyžaduje pouze uzavření smlouvy s příslušným poskytovatelem.
Dům je vybaven elektronickým zabezpečovacím zařízením s možností napojením na pult centrální ochrany. Každé podlaží je vybaveno samostatným plynovým etážovým topením - přízemí a 1. patro má plynový kotel a zásobník TUV, suterén a podkroví je vybaveno kombinovaným plynovým kotlem s průtokovým ohřívačem TUV. Zátěžový koberec ve standardu a dlažba.
Objekt se skládá ze suterénu a 4 NP. Garáže 90 m2, kanceláře v suterénu 83 m2 – dvě výškové úrovně, 2x WC, možnost umístění kuchyňky na chodbě. Prostory v 1. a 2. NP 2 x 135 m2 – identické, dva nezávislé vchody, dva hlavní obytné prostory. V současné době jsou rozděleny na menší místnosti (lze zrušit/upravit), kuchyňka, koupelna, samostatné WC. Prostory v 3. a 4. NP celkem 185 m2 – světlé prostory s výhledem vhodné na ateliér, kanceláře vedení, či přidružený byt 3+kk o rozloze 110 m2. Propojené dvěma terasami s plochou 75 m2 a prostorem ve 4. NP. Dále společenský prostor 55 m2 s výhledem, kuchyň a dvě menší místnosti 16 a 22 m2, koupelna. V oknech fólie na akustické clonění. Dům není vybaven nábytkem. Kromě zasedací místnosti.
Měsíční kauce. Platby nájemného čtvrtletně. PENB – E.Kontaktní informace

Cena 138,000 CZK

Komentář k ceně + 16.000,- Kč poplatky + DPH

Cena včetně provize -

Poplatky -

Lokace Praha (Praha 4), Na záhonech

Pokoje 6+1

Celková velikost bytu (m2) -

Patro -

Byt zařízen Nezařízeno

Balkón ne/ne

Parkování -

Sklep ne

Energ. třída -

Vytvořeno 14.06.2018

ID nemovitosti 76947

Uložit mezi oblíbené