Office for rent, 3500m2

Pekařská, Praha 5 - Jinonice

11 EUR / month
Make Enquiry
Kancelářský objekt Pekařská 6 je situován v západní části Prahy na ulici Pekařská s téměř 6 500 m2 ve čtyřech nadzemních podlažích. Tato lokalita je považována za jednu z nejlépe rozvinutých pražských komerčních oblastí. V posledních letech zde byla realizována řada nových komerčních i rezidenčních projektů. Velkou předností této části Prahy je její vynikající dostupnost autem, zejména přímý přístup na dálnici D5 do Německa směr Plzeň, Norimberk a napojení na dálniční okruh Prahy. Výhodou polohy je dostupnost na letiště - ideálně autem, případně je možné využít MHD. Hromadná doprava je zajištěna blízkostí stanice metra B Nové Butovice a řadou autobusových linek.
Budova má celkem jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží. Kancelářské prostory mohou být pružně rozčleněny pro více nájemců. Komfort pracovního prostření zpestřuje nezastřešené atrium s relaxační zónou, které prostupuje střední nadzemní čtvercovou částí. V přízemí se nacházejí prostory vstupní haly a recepce, lobby, prostor pro veřejnost, zasedacích místností a taky vlastní zaměstnanecká kantýna.
Možnosti parkování jsou v podzemních garážích a v okolí objektu. 1 stání připadá na cca 50m2 kancelářské plochy. Cena je 60€/vnitřní parkovací stání v 1.PP a 25€/venkovní parkovací stání. Celková kapacita budovy je 35 vnitřních a 80 venkovních stání. U budovy budou ponechána návštěvnická místa sloužící všem nájemcům.

Cena pronájmu:
Kanceláře 10.50 EUR/m2/měsíc
Služby 98,- Kč/m2/měsíc (záloha)
Parkování vnitřní 60 EUR/místo/měsíc
Parkování venkovní 25 EUR/místo/měsíc
Parkovací poměr 1:50
Offer ID085-19-017
Last updated27.01.2021
Price11 CZK
Price for discussionNo
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeFrame
Usable area3500m2
GarageYes
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Magdalena Gómezová

Magdalena Gómezová

Reveal phone number