Apartment for rent, 2+kk - 1 bedroom, 55m2

Krohova, Praha 6 - Dejvice

19 950 CZK / month, excluding utility fees
Make Enquiry
Malé sídliště Baba. Brána mezi přírodou a pražskou zástavbou. Bydlení v zeleni, bez hlučících aut, s výhledem na Prahu pod vámi. Budete obklopeni tou nejkrásnější pražskou přírodou a dokonalou funkcionalistickou architekturou ze 30. let minulého století.

Byt doufá, že najde nájemníky, kteří v něm budou bydlet dlouho a rádi. To vše bez nutnosti velkých investic, majitelé byt vybavili téměř vším, co ke spokojenému životu potřebujete. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Nabízený byt 2+kk s lodžií o celkové výměře 55 m2 (byt 48 m2 + lodžie 7 m2) se nachází ve 2. patře z celkových čtyř, členitého cihlového domu.

Díky kompletní rekonstrukci jsou v bytě měděné rozvody elektřiny, pěkná koupelna se sprchovým koutem elektrickým topným žebříčkem, úložnou skříní a prostorem pro pračku, samostatné WC.
Dřevěná kuchyňská linka s dostatkem pracovní plochy, se spoustou úložného prostoru ve skříňkách a plynovým sporákem s elektrickou troubou, digestoří a kombinovanou chladničkou s mrazničkou. Dispozice bytu je řešena jako obývací pokoj (16 m2) vybaven velkou rozkládací sedačkou a stolkem, navazuje kuchyňský kout (6 m2) a vstupem na vzdušnou lodžii (7 m2) takže na ní určitě zvládnete i menší grilování a vypěstovat spoustu bylinek. Lodžie, která se táhne po celé šířce bytu, má částečný výhled na okolní zástavbu jednopatrových řadových domků a jejich zahrady se vzrostlými stromy a také blízké chráněné území Divokou Šárku.

Další místností je ložnice (12 m2) do níž se pohodlně vejde manželská postel a šatní skříň. Dobré úložné prostory jsou zajištěny vestavěnou skříní v prostorné chodbě, která také umožňuje umístění dalších úložných prostor, a šatnou. Teplo a teplou vodu vyrábí kombinovaný plynový kotel.

Obecně je tento byt nadstandardně světlý, přestože je orientován na východ, a to díky velkým oknům a také protože poblíž nestojí žádný vysoký dům, který by stínil nebo bránil ve výhledu.

Je zde minimum dopravy vzhledem k tomu, že dům je na konci slepé ulice a přijíždí jen vozidla bydlících v domě. Slušné možnosti parkování bohužel omezily parkovací zóny.

Dům z roku 1983 je poctivě postavený. Sousedské vztahy v domě jsou velmi přátelské, o čemž svědčí i postupné investice do domu byla osazena nová okna a byly vyměněny rozvody vody a odpadu, je nový výtah, opravené společné prostory. V domě je k dispozici kočárkárna a sušárna.

Nájemné činí 19.950, - Kč k tomu připočtěte ještě poplatky ve výši 2 239, - Kč (v tom jsou již poplatky za vodu). Elektrická energie a plyn zůstanou psány na majitele (s možností převodu) a záloha činí zatím dle spotřeby plyn 2.000 Kč, elektřina 1.500, - Kč.

Byt tak skvělý a pohodlný, v kterém budete chtít žít dlouhá léta. Byt, ze kterého se nebudete chtít odstěhovat. A ani nebudete muset, protože je byt nabízen k dlouhodobému pronájmu. Už si připravujete svoje jméno na štítek zvonku? Volné ihned a na prohlídce se můžeme domluvit kdykoliv.
Offer ID02976
Last updated24.03.2023
Price19 950 CZK / month, excluding utility fees
Price for discussionNo
FeesExcluding utility fees
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor3
Usable area55m2
Floor area55m2
Move-in date21.01.2023
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaYes
ElevatorYes
Water sourceRemote source
GasEnergy company
Garrets (attic spaces)No
TransportPublic transport
Low-energyNo
Energy RatingC - Economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Alena Unzeitigová

Alena Unzeitigová

Reveal phone number

Myšák reality

Pod Slovany, 1887, 14, Prague, 12800

view all agency properties