What's on


Kočka na rozpálené plechové střeše (Cat on a Hot Tin Roof)Details


Event expired

Sienna Miller a Jack O'Connell v mistrovském kusu Tennessee Williamse v režii Benedicta Andrewse (Tramvaj do stanice Touha).

english below

♠ Kino Aero (Praha):
http://www.kinoaero.cz/cz/cykly-festivaly/102/Divadlo-v-kine/

Další promítání: https://www.aerofilms.cz/program-kin/?dotaz=kocka-na-rozpalene-plechove-strese-nt-live

anglicky / české titulky
záznam
délka představení: 160 min s přestávkou

Mistrovský kus klasika amerického moderního dramatu 20. století Tennessee Williamse v produkci divadla Young Vic se v létě 2017 hrál v divadle Apollo na londýnském West Endu. Ve „vzrušujícím revivalu“ (New York Times) si zahrály filmové hvězdy Sienna Miller (Casanova, Interview, Ztracené město Z), Jack O’Connell (71, Nezlomný, Smrtihlav) a Colm Meany (Prokletý klub, Jak se Harry stal stromem). Režie se chopil Benedict Andrews, jenž své porozumění pro dílo Williamse prokázal už v úspěšné inscenaci Tramvaj do stanice Touha.

Jedné parné noci v Mississippi se jedna jižanská rodina schází na své bavlníkové plantáži, aby oslavila narozeniny Velkého taťky. Spalující vedro je skoro tak tíživé jako lži, které si říkají. Brick a Maggie přešlapují kolem tajemství a sexuálního napětí, které hrozí zničit jejich bezdětné manželství. V sázce je ale budoucnost celé rodiny a nikdo zatím neví, která verze pravdy platí – a která nakonec vyhraje?

Představení zachycené živě na kamery NT Live bude přenášeno do kin ze záznamu 22. února 2018.

Inscenace byla i vzhledem k nahotě herců přístupná od 15ti let, přístupnost natočené verze bude upřesněna.

---------------------------------------------------------------------------------------

Tennessee Williams’ twentieth century masterpiece Cat on a Hot Tin Roof played a strictly limited season in London’s West End in 2017. Following his smash hit production of A Streetcar Named Desire, Benedict Andrews’ ‘thrilling revival’ (New York Times) starred Sienna Miller alongside, Jack O’Connell and Colm Meaney.

On a steamy night in Mississippi, a Southern family gather at their cotton plantation to celebrate Big Daddy’s birthday. The scorching heat is almost as oppressive as the lies they tell. Brick and Maggie dance round the secrets and sexual tensions that threaten to destroy their marriage. With the future of the family at stake, which version of the truth is real – and which will win out?

Captured live on stage, Cat on a Hot Tin Roof will screen in cinemas around the world from 22 February 2018.

Cinema rating: TBC. Please note that the stage production has an age guidance of 15+.

Kino Aero
Biskupcova 31
Prague
13000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs