What's on


Předpremiéra Wind River (12. narozeniny MovieZone.cz)Details


Event expired

Kino Aero hostí poprvé tradiční narozeninový večírek filmového magazínu MovieZone.cz, tentokrát ku příležitosti 12. výročí od založení webu. Večerní program nejen pro filmové geeky nabídne předpremiérovou projekci jednoho z nejlépe hodnocených filmů roku, skvělého thrilleru Wind River. Novinka od scenáristy filmů Sicario: Nájemný vrah a Za každou cenu aka Hell or High Water, za který byl Sheridan letos nominován na Oscara v kategorii nejlepší scénář, je jeho režijním debutem.

V mrazivé detektivce objeví stopař Cory Lambert (Jeremy Renner) uprostřed zasněžené pusté krajiny Wyomingu tělo mrtvé indiánské dívky. Vyšetřování se ujímá novopečená agentka FBI Jane Bannerová, která do odlehlé indiánské rezervace Wind River (Elizabeth Olsen) přijíždí z Las Vegas, zcela nepřipravená na drsné podnebí, jež tam panuje. Na pomoc s vyšetřováním si přizve stopaře Coryho a společně se snaží přijít na kloub záhadné smrti... Film je aktuálně 200. nejlepším filmem na CSFD s hodnocením 89%.

Po projekci pak dojde přímo na pódiu i na speciální živou verzi diskuzní relace MovieZone Live. Samozřejmostí je i popíjení s redaktory a spřízněnými filmovými fanoušky.

20:00 start
20:10 - 22:00 Wind River
22:10 - 23:10 MZ Live
23:10 - 01:00 Zapíjení narozenin

Kino Aero
Biskupcova 31
Prague
13000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs