What's on


-

Prague Burlesque Academy: Art of seduction - zač. / VyprodánDetails


Náš kurz ART OF SEDUCTION, který se stal pomyslnými dveřmi do světa burlesky, je rozdělen na devět vyučovacích hodin, které se budou konat vždy jednou týdně v pondělí, od 12.3 - 7.5. ve studiu Contemporary na Náměstí Míru.

Již po staletí ženy okouzlovaly muže při tanci, při němž nejlépe dokázaly dávat na odiv své půvaby. Burleska, jejíž zlatý věk vrcholil v letech dvacátých, toho byla vzorným příkladem. Právě z její, tak silně zakořeněné tradice, vycházíme. Burleskní tanečnice byly vždy ztělesněním originality, ženskosti, vtipu a sexuální energie, kterou plnými hrstmi rozsévaly na pódiu. Kromě historie burlesky, tanečních technik, vnímání hudebních akcentů, držení těla, praktických rad jak se svůdně svléci, práce s punčoškami, rukavičkami, atd., se tedy také snažíme v každé z kurzistek podpořit její vlastní jedinečnost. Vytvářet prostor, který ženám umožní rozkvést - získat zdravé sebevědomí a podtrhnout svou krásu a ženskost.

Cena za celý kurz: 3500 kč
Počet vyučovacích hodin: 9
Kde: Contemporary studio, Náměstí Míru 820/9
Kdy: Každé pondělí od 19:00 -20:00, 12.3.- 7.5.2018

Kurz se bude konat v českém jazyce. Rezervace předem je nutná.
Pro rezervaci kurzu či v případě dotazů volejte +420 775 555 035, +420 775 628 657 či pište do zpráv nebo na email pragueburlesqueacademy@gmail.com

STORNO PODMÍNKY: Vracíme celou částku pokud je storno provedeno 3 dny před započetím kurzu.

Contemporary, prostor pro tanec
Náměstí Míru 9
Prague
12053

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs