What's on


Jóga pro dobrou věcDetails


Event expired

Cvičit jógu s těmi nejlepšími lektory a zároveň pomáhat? Dobročinná jednodenní akce Jóga pro dobrou věc 10. 3. 2018 v nově rekonstruovaném Uměleckoprůmyslovém museu.

Co spojuje jedny z nejlepších lektorů jógy a projekt Seniorem s radostí? Chuť pomáhat. To můžete i vy! A zároveň udělat i něco pro sebe. Navíc jde o jedinečnou příležitost podívat se a zacvičit si v nádherných prostorách nedávno otevřeného zrekonstruovaného prostoru Uměleckoprůmyslového musea v Praze.
�V pořadí již druhá dobročinná akce Jóga pro dobrou věc, jejíž výtěžek poputuje na konto projektu Seniorem s radostí, se bude konat 10.3.2018 od 9:00 do 19:00 v prostorách pražského Uměleckoprůmyslového musea.
Finance, které se vyberou v rámci akce (vstupné, příspěvky a zisk z dražby), pomohou rozšířit a tudíž zpřístupnit cvičení seniorům zdarma do více míst v České republice.

Datum konání: 10. března 2018, 9:00 – 19:00
Místo konání: Uměleckoprůmyslové museum v Praze, 17. listopadu 2, 110 00 Staré Město
Lektoři: Zuzana Klingrová, Kateřina Mrugalová, Péťa a Ondra z Punk Yogy, Klára Pokorná, Veronika Carmanová, Carina Lojek (Rakousko, Indonézie) a Jana Najbrtová - svých honorářů se vzdají ve prospěch projektu Seniorem s radostí. Představí se Vám zakladatelka projektu Za normální holky a spousta zajímavých osobností.

Za projektem Seniorem s radostí stojí Jana Najbrtová, lektorka jógy a zakladatelka projektu, která
Vás na akci přivítá, povede lekci zdarma pro seniory přímo na místě a bude odpovídat na dotazy přítomných.
Vstup na akci je dobrovolný. Pokud si však budete chtít navíc užít skvělého cvičení plnými doušky, zklidnit ducha a protáhnout tělo a k tomu ještě pomáhat, pak při vstupu věnujete 150,-Kč (ale klidně i více) na projekt Seniorem s radostí.
Více informací na www.senioremsradostí.cz, o Janě Najbrtové pak na www.najbrtova.eu.

Na místě můžete výhodně pořídit i sportovní zboží od skvělé značky , ale také skvěle zrelaxovat, rehabilitovat a nechat se namasírovat od vynikající fyzioterapeutky Lucie Fekové. Všichni jmenovaní věnují část svých tržeb na cvičení seniorů.
Připraveno bude i skvělé občerstvení a spousta radosti.

Jana Najbrtová k akci zve slovy: „Jsem moc ráda, že se cvičení pro seniory rozšiřuje do dalších míst. Právě pop up store je jedním ze způsobů, jak dát o našem projektu vědět nejen seniorům, ale i dalším lidem, kteří chtějí pomáhat a vědí, že žádná pomoc není malá. Jsem za to nesmírně vděčná. Buďte i Vy u zrodu něčeho nového. Buďme tou změnou, kterou chceme ve světě vidět.“

Projekt Seniorem s radostí přináší již téměř 2 roky lekce a akce zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu. V tuto chvíli se cvičí v Praze, Brně, Hradci Králové a Dolanech u Plzně, Rokycanech, Neratovicích a dalších městech. Cvičební lekce a přednášky pro seniory zdarma, více na www.senioremsradosti.cz.

Děkujeme partnerům: www.reebok.cz, www.cklenka.cz , www.katerinaresort.cz, www.turner.cz , www.mechovesteny.cz, www.karmayoga.cz, http://mischababel.tumblr.com , http://zanormalniholky.cz , www.lifefood.cz, www.smakoun.eu, www.ananasana.shop, www.miniheroes.cz


Uměleckoprůmyslovému museu v Praze, http://www.upm.cz/
Joga dnes, https://www.jogadnes.cz/

Uměleckoprůmyslové museum v Praze
Ul. 17. listopadu 2
Prague
11000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs