What's on


Submotion Orchestra (UK) | Mladí ladí jazz 2018Details


Festival Mladí ladí jazz 2018 uvádí: Submotion Orchestra

Submotion Orchestra se po 5 letech vrací do Prahy a fanouškům představí nejen zbrusu nové skladby z alba Kites, které vychází už 9. března.

Tahle electro-jazzová partička si v Česku našla díky pár strhujícím koncertům spoustu oddaných fanoušků, kteří by snad byli ochotni prodat i ledvinu, jen aby je mohli vidět a slyšet znova. A teď můžou!

Submotion Orchestra čerpají inspiraci z dubstepu, jazzu, breakbeatu i ambientu. Jejich koncerty spočívající jak v dokonalé sehranosti, tak v účinném souladu křehkých motivů a melodií s hutnými beaty, basy a podmanivým vokálem.

Uši nastražte v pátek 6. dubna v Divadle Archa!👂🏻

Support: Zorba že ja Buddha
Zorba že ja Buddha je nový kulturně-umělecký soubor, který stojí na autorské tvorbě Ondřeje Hausera (Prago Union) a Ashley Sarah Abrman (The High Corporation). Jejich hudba je tvárná. Neomezují se žánrem, ale specifickým vkusem. Topí se ve zvukovosti, ale zachovávají si úctu k realitě.

Na podzim 2017 vydali debutové EP “Rosedout Lambada” pod slovenským Gergaz labelem. Na jeho nahrávání se podíleli i mnozí další hudebníci nejenom z pražské scény. Např. Marek Urbánek, Dj Maro či Antonín Dlapa.

🎫 VSTUPENKY 🎫
■ Cena prvních 20 lístků do 26 let: 111 Kč
■ Cena v předprodeji do 26 let/ostatní: 300/500 Kč
■ Cena v den akce a na místě do 26 let/ostatní: 450/600 Kč

__________________________________________________

🌍 www.mladiladijazz.cz
📷 www.instagram.com/mladiladijazz
🎵 www.bit.ly/mlj2018-spotify
__________________________________________________

🇬🇧 ENGLISH 🇬🇧

Festival Mladí ladí jazz 2018 presents: Submotion Orchestra

After 5 years, Submotion Orchestra are coming back to Prague to introduce not only the brand new tracks from the album Kites coming out on March 9, 2018.

Having delivered several exciting shows in Prague, this electro-jazz band has already found a lot of devoted fans in the Czech Republic, who would be willing to sell their kidney just to see and hear them again. And now they can!

Submotion Orchestra draws inspiration from dubstep, jazz, breakbeat and ambient. Their concerts represent perfect harmony and effective match of fragile motifs and melodies with dense beats, bass and captivating vocals.

Prick up your years in the Archa Theatre on Friday, April 6!👂

Support: Zorba že ja Buddha

🎫 Presale ➜ www.bit.ly/mlj2018-Submotion-Orchestra

Divadlo Archa
Na Poříčí 26
Prague
11000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs