What's on


-

10. Festival bulharských filmůDetails


10. ročník Festivalu bulharských filmů

Jubilejní desátý ročník Festivalu bulharských filmů v Praze organizuje Velvyslanectví Bulharské republiky a Bulharský kulturní institut v Praze ve spolupráci s Národním filmovým centrem, Film Europe a pražskými kiny Lucerna a Pilotů, ve kterých budou probíhat promítání.
Festival představí deset nejoceňovanějších, kvalitních a úspěšných celovečerních filmů, několik novinek doplněných o oblíbené filmy z posledních let. Publikum se i letos bude moci seznámit s bulharskými filmaři, režisérem Nikolajem Volevem, Ilijanem Dževelekovem a Viktorem Božinovem. Diváci se mohou těšit i na nějaké herecké hvězdy.
Program zahrnuje výstavu Autoři a plakáty – 100 let bulharského filmu.
Více informací na www.bki.cz

10. ФЕСТИВАЛ НА БЪЛГАРСКОТО КИНО
Десетият фестивал на българското кино в Прага се организира от Посолството на Република България и Българският културен институт в партньорство с българския Национален филмов център, филмовия разпространител Film Europe и пражките кината „Луцерна” и „Пилоту”, в които ще протече фестивалната програма.
Фестивалът ще представи десет от най-награждаваните, стойностни и харесвани игрални филми от съвременната българска кинематография. Програмата предвижда и срещи на публиката с талантливите и именити режисьори Николай Волев, Илиян Джевелеков и Виктор Божинов.
Програмата включва и представяне на изложбата „Автори и плакати – 100 години българско кино”.
Повече информация на www.bki.cz.

Kino Lucerna
Vodičkova 36
Prague
11000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs