What's on


-

CABARET MANANA w/ MILOS VACIKDetails


AFRO * LATIN * JAZZ * BROKEN BEAT * TROPICAL

Resident DJs: ORISHA & POCOLOCO

Host na perkuse: MILOS VACIK (Tam Tam Batucada)

......................................................................................

MILOS VACIK (www.tamtam-batucada.cz)

hudebník, hráč na bicí nástroje a perkuse z celého světa. Skladatel, lektor, studiový hráč, výtvarník. Specializuje se na nástroje a rytmy z Kuby, Brazílie a Západní Afriky. Kapelník Tam Tam Orchestra a Tam Tam Batucada. V roce 2004 založil a vede první sambovou školu v Čechách: Tam Tam Batucada Samba Praga. Na svém kontě má jedenáct autorských CD. Je kmenovým členem projektu Slet bubeníků. Založil a hrál v Šum svistu, Slunečním Orchestru a účinkoval ve skupinách Laura a její tygři, Pražský výběr, Kontraband, Afro-Latin Band či -123minut. Spolupracuje s řadou osobností – Michal Pavlíček, Michael Kocáb, Jana Koubková, Jura Pavlica, Ida Kelarová aj. Krom ČR účinkoval i na festivalech v řadě zemí Evropy - Francie, Neměcko, Belgie, Švýcarsko, Rusko.

POCOLOCO

zákládající člen a hnací motor Cabaretu Manana. Hudba je jeho vášňí. Neváhal několikrát přeletět Atlantik a toulal se po Kolumbii a Kubě, aby nasál tu správnou atmosféru a dostal se k originalním vinylům s cumbií a salsou. Má dar namíchat latino, jazz, afro, soul, reggae a rhythm and blues do neodolatelné taneční směsi. Od května 2017 připravuje na Radiu Color pořad Tropical Fever.

ORISHA

jediná djka v Čechách, které vychází ve svém projevu z jazzu a umí na něj i tančit. Při své pobytu v Londýně se učila od těch nejpovolanějších - JazzCotech Dancers. Má neutuchající touhu neustále sama sebe i posluchače hudebně vzdělávat. Krom všemožných odstínů jazzu zařazuje do svých setů i afro, broken beat, soul, disco, latino a jejich elektronické fůze.

CABARET MANANA

jsme uskupení djů a promoterů. Od svého vzniku v roce 2004 se zaměřujeme na opomíjené hudební žánry. Náš zvuk není svázán žádnými limity. Zahrnuje v sobě to nejlepší z obou scén, staré i nové, od latiny, afra, jazzu a soulu po rhythm & blues, reggae, disco, broken beat a současné klubové edity. S čístým svědomím můžeme říci, že naše večírky patří v ČR k těm hudebně nejpestřejším.

Odkazy:

www.cabaretmanana.cz
www.mixcloud.com/cabaretmanana

Palác Akropolis
Kubelíkova 27
Prague
13000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs