What's on


-

Venušiny dny 2018 Fatální feminní festival - Divadlo, tanec atd.Details


Event expired

Festival umění o ženách, od žen, pro ženy, ale i muže! Divadlo, tanec, poezie, box!

7. až 11. března Venušiny dny 2018 - Fatální feminní festival
Třetí ročník festivalu věnovaného umění o ženách, od žen, s ženami a pro ženy. Ale muži si přijdou na své. Venuše opět otvírá své lůno. A protože jde o třetí ročník, můžete se těšit na tři premiéry a tři zahraniční hosty.

7. 3.
20:00 One night stand/up! - Premiéra/ Vyprodáno – Premiéra stand up komedie z válečného Bělehradu. Jedna ženská antihrdinka, bombardování, láska, nenávist, válka, dějiny, devadesátky a bálkánský humor. Uvádí tůrčí ženské trio Trpković, Ferenzová a Dvořáková,

8. 3.
20:00
Stop Smiling! Jsem šťastná, tak proč nejsem - Premiéra Premiéra šílená autorské performance dvou slovenská umělců Lýdie Petrušové a Tomáše Procházky na hranici kýče, trapnosti a průšvihu. Jsme tlačeni do dokonalé postavy, dokonalé rodiny, dokonalé ženy, dokonalého muže. V dokonalém světě se všichni usmívají!

9. 3.
19:00 Girl Power! Boxing night! - Na jeden večer vyměníme v sále Venuše divadelní jeviště za boxerský ring a vy se můžete těšit na zápasy zkušených boxerek. V ringu uvidíte profesionální sportovkyně, mistryně České republiky proti zahraničním reprezentantkám, stejně jako úspěšnou manažerku, či profesorku z vysoké školy.

10. 3.
20:00 Veronika Szabó: Queendom - Sedm tvorů, sedm ženských těl. Panny, královny, myslitelky, matky a válečnice. Zjeví se pro vás a skrze vás. Vaše imaginace je přivede k životu a ony jsou připraveny vzít zpět, co jejich jest…
Queendom je mixem současného tance a fyzického divadla s prvky drag show a improvizace. Úspěšný projekt maďarské režisérky Veroniky Szabó.

11. 3.
VNořen - Premiéra / Ibsen vs. web diskutéři vs. feminismus – Premiéra na motivy slavné feministické hry Henrika Ibsena Nora a internetových diskuzí o feminismu v režii slovenské režisérky Alžběty Vrzguly uvádí Ibsen a kol. Řešit tohle téma v jednadvacátém století? Vždyť už je v podstatě všechno hotovo. Je rovnoprávnost, volební právo, otcovská dovolená... Co by se ještě mělo řešit? Tak třeba to, kdo uvaří večeři, vypere, vyžehlí a vychová děti…

INFORMACE BUDEME PRŮBĚŽNĚ UPŘESŇOVAT

Vstupenky zde: http://www.venuse-ve-svehlovce.cz/#program dále v síti GoOut. V den představení hodinu před začátkem představení na pokladně ve Venuši.

Venuše ve Švehlovce
Slavíkova 22
Prague
13000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs