What's on


-

Síla manter a jógového pohybuDetails


Event expired

Propojení síly manter a kvality jógového pohybu. Na svém workshopu James představí principy jógové filozofie a nabídne způsob, jak můžeme čemukoliv, co děláme, dodat vlastní hodnotu – jinými slovy jak najít naplnění a celistvost v našem každodenním životě. K tomu využije jedinečné propojení zpěvu a vibrací manter (kirtan) s jógovým přístupem k pohybu (pro obnovu, posílení a zdokonalení vrozených kinetických řetězců v našem těle) a meditace. To vše pro obnovení sil našeho těla, očištění našeho energetického pole a harmonizaci našich vibrací.
Workshop má za cíl ukázat, že jóga není jenom o cvičení, ale integruje různé nosné přístupy působící na všechny složky naší osobnosti. Vhodné pro všechny se zájmem o věc – jógové gurmány I učitele, ale I jiné hledače.
James pochází z Yorkshiru, ale jógu a jógovou filozofii učí po celém světě. Je známý pro živé vyprávění mystických příběhů, zpěv manter – jeho kirtany jsou vyhlášené, hluboké meditace a přístup k ásanám a pohybu obecně založený na přirozených principech. Ve svém podání aktualizuje moudrost tradičních písem pro moderní dobu. Základním kritériem je pro něj použitelnost v každodenním životě. Sdílení svých zkušeností se věnuje již dvacet let. Pravidelně část roku tráví v jihoindickém Mysore, kde dokončil svá studia sanskrtu a kde pravidelně vede kurzy zaměřené na nauku Bhagavad Gíty, Jóga súter a indické mytologie.
“Ochutnat” Jamesovy kurzy věnované Jóga sutrám, jógové mytologii a Bhagavad Gítě můžete na www.yogaanytime.com – použijte kód “JAMESBOAG” a získejte 30denní volný přístup. Navštivte také www.jamesboagyoga.com

Program:
Pátek: 19:00– 21:00 Úvodní satsang – představení základních principů – KIRTAN
Sobota : 10:00– 13:00 Jógové ásany jako trénink pro každodenní život
15:00– 18:00 Pohyb a meditace: obnova a udržitelný rozvoj našeho potenciálu
Neděle: 10:00– 12:30 Vývojová jóga: ásany jako nástroj evoluce
14:30– 16:30 Závěrečný kirtan aneb vnoření do proudu Života.

Cena: 3500,- za celý workshop (možno i na jednotlivé bloky)
Přihlášení a další informace: ohni.ohen@gmail.com

Taiji Akademie
Polská 2400/1a (Riegrovy sady, budova Sokola, 3. patro)
Prague
12000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs