What's on


-

Claptone (DE) @ROXYDetails


Event expired

Nasaďte si masky, přijíždí berlínský fenomén Claptone

Claptone (DE) @ ROXY
16. 3. 2018 – Start 23:00
support: Ark3r, Lumiere
2nd stage: Arturo Legorreta (materia.fm), Marvelous Bey (ES)

Předprodej začíná ve čtvrtek 25. ledna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24hodin, poté i v ostatních předprodejích.
MY ROXY: http://bit.ly/myroxyapp

Předprodeje/Presale: 390 czk + poplatky
NoD za zvýhodněnou cenu/for favoured price - 400 czk.
GoOut: https://goout.net/cs/listky/claptone-ger/lwyb/
Tpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2261727-claptone.html

Připravte se na návrat ojedinělého hudebního zjevení, které se ukrývá v anonymitě pod zlatou maskou. Claptone, nadpozemská bytost, která obohacuje pozemský hudební svět nekončící záplavou soulful deep house music, se brzy chystá vydat druhé studiové album Fantast. Za jeho oponu nás nechá nahlédnout již 16. března. Přijďte do ROXY poodkrýt jeho tajemství. Předprodej

Je to ten Claptone nebo je jich více? Je to vůbec podstatné? Hvězda berlínského labelu Exploited je obklopena závojem tajemna a nejlépe mu je v úkrytu hustého kouře. Mluví za ni ojedinělá hudební směs deep-housu s citem pro funky a melodii. Zvuk, který Claptone už více jak pět let utváří je příjemným oživením na poli taneční hudby, zejména pokud milujete vibrace vyvěrající přímo z útrob berlínského podzemí.

V roce 2012 zasáhl Beatport a RA jeho hit „Cream“, rok na to už si zahrál na více než 200 akcích ve 130 městech. Pozici skvělého producenta si obhájil se songy „No Eyes“ nebo „Wrong“ ale také povedenými remixy Pet Shop Boys, ale i netanečních kapel jako Klaxons nebo Metronomy, což jen dokazuje jeho schopnost usadit na taneční parket úplně všechno. To nejlepší z vlastní produkce shrnul pak v roce 2015 do úspěšného alba Charmer.

Claptone má vše promyšleno tak, aby se klub zahalil do tajemné až mysteriózní nálady a poté nekontrolovaně explodoval. Po každém vystoupení za sebou zanechává fanoušky uhranuté svým kouzlem. Co na to Claptone sám? “Nasaďte si svoje masky, reálné nebo vymyšlené, a užijte si svobodu anonymity.”

-EN-
Put your masks on and be what you want to be, the mysterious Claptone is coming back to town. Claptone is a very unique proposition in modern music. Painted as a mythical character shrouded in mystery, Claptone has become one of the biggest names in electronic music whilst himself remaining in the shadows. His second album Fantast is about to be dropped in 2018 and you will have a chance to taste bits of it on 16th March at ROXY. Be ready for one-of-a-kind clubbing experience with the best of current cutting-edge Berlin soulful deep house music.

Roxy Prague
Dlouhá 33
Prague
11000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details
Website

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs