What's on


-

The Magician (BE) at Roxy PragueDetails


Event expired

The Magician (Potion, BE) @ ROXY
Pá/Fri 16/2/2018 start: 11pm
Roxy Prague, Dlouhá 33
Support DJs: Manio & Zu, Tokátko
2nd stage: Chicco, Schwing
Předprodej / Presale: Goout.net
Na místě / On the door: 400,-

http://soundcloud.com/themagician
Jeho zázemí je zahaleno tajemstvím, jeho schopnosti jsou nadpřirozené, o jeho pověsti se šeptá mezi lidmi. Není tomu tak dávno, kdy se jedné noci zjevil The Magician z místa mezi prostorem a časem, a zhmotnil se v obláčku krystalických hvězd a hudební mlhoviny.

Talentovaný Dj a producent Stephen Fasano aka The Magician je bývalým členem populárního balearic disco dua Airplane. Let tohoto projektu ovšem v roce 2010 opustil, aby započal vlastní magickou jízdu. Po několika zdařilých releasech na francouzském labelu Kitsuné se jeho kouzelná hůlka v roce 2011 dotkla songu “I Follow The Rivers” švédské zpěvačky Lykke Li a proměnila jej v hitový remix, který získal 60 miliónů shlédnutí na Youtube a umístil se na předních příčkách mnoha evropských hudebních žebříčků. V roce 2014 pak vykouzlil podobně úspěšný remix hitu “Rather Be” od Clean Bandit.

Lykke Li “I Follow Rivers”
http://www.youtube.com/watch?v=oS6wfWu0JvA

Clean Bandit “ Rather Be”
https://soundcloud.com/themagician/clean-bandit-rather-be-the

Poté, co The Magician podepsal smlouvu se značkou Parlophone / Warner records, jej vynesl do výšin v roce 2014 další kouzelný hit s názvem “Sunlight” s vokály Ollyho Alexandra z Years & Years. Skladba je dodnes oblíbenou letní hymnou a přinesl mu celou armádu nových fanoušků po celém světě. Od té doby létá po světě se svou značkou Potion, což je jak jeho label, tak i úspěšný koncept live eventů.

The Magician “Sunlight”
https://www.youtube.com/watch?v=TFXlWfzW9Uo

Značný úspěch zaznamenaly i jeho loňský singl “Shy” a letošní “Slow Motion,” oba tepající v moderním future house rytmu. Za zmínku rozhodně stojí i populární Magic Tape Dj mixy, které pravidelně zjevují na jeho Soundcloud profilu, a ve kterých přináší exkluzivní tracky spřátelených producentů.

The Magician "SHY" (feat. Brayton Bowman)
https://www.youtube.com/watch?v=GUPa46yCbsM

The Magician, TCTS "Slow Motion"
https://www.youtube.com/watch?v=48_wgF7o1AA

Na své magické cestě si již získal statisíce následovníků a příznivců z řad disco, pop i houseu. A není se čemu divit, protože kam The Magician zavítá, tam lidé propadají jeho kouzlu. A nyní máte možnost nechat se očarovat i vy - v rámci jeho premiérového vystoupení v ČR, které proběhně v pátek 16.února v Roxy. Buďte u toho!

Roxy Prague
Dlouhá 33
Prague
11000

Price

-

Language

-

Phone

-

Email

-

Nearest metro

-

Nearest tram

-

Event links

FB event details

Jobs in Prague for English & Multilingual Speakers

Click for 100's of jobs in Prague for English and multilingual speakers in Prague.

Show all jobs