Hot Account Manager

Required languages

GermanProficientEnglishAdvanced

Seniority

Mid level

Company

Expedia CZ

Location

Prague

Type of job

Full-time

Required education

Bachelor

Category

Admin jobs

  • Bonuses
  • Discount on company products or services
  • Contributions to travel costs
  • Meal vouchers or meal contributions
  • Extra holidays
  • Refreshments
  • Contributions to sport, culture or past time activities
  • Company events and teambuilding

Account manager hraje hlavní roli při podpoře a rozvíjení spolupráce s VRBO Property Manažery. Hlavní odpovědností je spolupráce s partnery, která má zlepšit produktivitu a výsledky na trhu růstem rezervací z nabídek partnera. Budete usilovat o maximalizaci potenciálního objemu rezervací na webech společnosti Vrbo a Expedia využíváním a sdílením unikátních nástrojů pro analytické informace, marketing, distribuci a revenue management s partnery.

Pracovní náplň:

  • Denní komunikace s portfoliem zákazníků. Budete hlavní kontaktní osoba pro zákazníky.
  • Provádění velkého množství hovorů podle předem navržených targetů.
  • Realizace firemních kampaní.
  • Provádění analýz a určování priorit příležitostí a aktivit.
  • Správa nabídky a podpora partnerů v období vysoké poptávky
  • Určování výkonnostních cílů ve spolupráci s partnery PM, vytváření akčního plánu, plnění závazků, podpora dosažení cílů.
  • Partnerům budete poskytovat relevantní analytické informace a vynikající konzultační služby (poradenství v oblasti revenue managementu, stanovení tržních příležitostí a doporučených postupů).
  • Zajištění množství obsahu, přesnosti ceny a dostupnosti a konkurenceschopnosti na webech Expedia pro maximalizaci počtu nových rezervací.
  • Vysvětlování samoobslužných funkcí dostupných na webu Expedia partnerům.
  • Přehled o klíčových ukazatelích poptávky a nabídky, o ekonomických datech, trendech a informacích o konkurenci na příslušném strategickém trhu a na národní úrovni.
  • Získávání zpětné vazby od partnerů ohledně vylepšení produktů a postupů, jak zvýšit efektivitu a tržby partnerů, a interní předávání zpětné vazby, aby bylo možné podpořit neustálé zlepšování.
  • Vytváření a předávání prezentací partnerům a kolegům.
  • Zastupování společnosti Expedia na veletrzích a cestovatelských akcích, a budování profilu společnosti společně s partnery.
  • Účast na akcích a osobní prezentace analytických informací na základě obchodních potřeb.
  • Průběžné předávání informací senior managementu za účelem vývoje účinných řešení pro zlepšení efektivity postupů.

Koho hledáme:

  • bakalářský titul nebo srovnatelné pracovní zkušenosti
  • výborná znalost angličtiny a němčiny
  • minimálně 3leté zkušenosti s prodejem (nejlépe prodej B2B)
  • zkušenosti v oblasti account managementu, ecommerce, poradenství nebo prodeje v oblasti softwaru
  • znalost odvětví krátkodobých pronájmů je výhodou
  • kvalitní znalost Microsoft Office
  • znalost systému SalesForce a dalších systémů CRM, dále platformy Tableau nebo dalších platforem BI
  • Pokud se chcete podílet na úspěchu jedné z nejoblíbenějších značek v cestovním ruchu na světě a pracovat v tomto dynamickém odvětví, je tato pracovní pozice určena právě pro vás.

If you do not fill in your first, last name and email, your application will not be accepted.