Hot Pracovník oddělení služeb zákazníkům

Required languages

GermanProficientEnglishAdvanced

Seniority

Mid level

Company

Expedia CZ

Location

Prague

Type of job

Full-time

Required education

Bachelor

  • Bonuses
  • Discount on company products or services
  • Contributions to travel costs
  • Meal vouchers or meal contributions
  • Extra holidays
  • Refreshments
  • Contributions to sport, culture or past time activities
  • Company events and teambuilding

Baví vás cestování? Hledáte novou výzvu v úžasném prostředí služeb zákazníkům, které propojuje flexibilitu start-upu a zdroje mezinárodní společnosti?

Snažíme se budovat kulturu výjimečné služby, která spolupracuje přímo se zákazníky a zajišťuje s nimi komunikaci prostřednictvím telefonu nebo online chatu. Naši pracovníci vždy dokáží ihned zodpovědět všechny otázky a vyřešit každý problém.

Naše týmy v první linii poskytují vynikající služby a prostředí pro všechny zákazníky, od obecných dotazů na téma, jak si rezervovat fantastickou dovolenou, až po řešení složitých problémů. Pracovníkům nabízíme školení, odborné vedení a osobní rozvoj.

Pracovní náplň:

  • Podpora našich zákazníků: příchozí i odchozí komunikace prostřednictvím telefonu, chatu, e-mailu a sociálních médií, porozumění zákazníkům a poskytnutí vhodných řešení
  • Empatie: Porozumění potřebám zákazníků a nalezení vhodného řešení vždy hned napoprvé
  • Poskytování informací: našim zákazníkům k optimalizaci jejich obchodního potenciálu
  • Metriky výkonu: Celý evropský tým sdílí stejné metriky úspěchu – podporu, poskytování informací, pomoc a řešení všech problémů, na které zákazníci narazí
  • Ochránce zákazníků: Abychom si zachovali věrnost zákazníků, řešíme problémy a přicházíme s novými nápady pro zjednodušení našich postupů. To vše v bezpečném a důvěryhodném prostředí
  • Dobrý úsudek: Schopnost identifikovat hlavní příčinu problému a pohotově využít naše postupy a zásady k rychlému nalezení řešení
  • Trhy: Podpora je určena pro anglicky a německy mluvící zákazníky. Hledáme proto spolupracovníky, kteří hovoří oběma jazyky.

Koho hledáme:

  • Zkušenosti v oboru: Přivítáme každého, kdo má pracovní zkušenosti ze sektoru služeb, od call-center až po maloobchod, v libovolném odvětví. Pokud se zajímáte o služby pro zákazníky, jste náš člověk!
  • Komunikační dovednosti: Hledáme pracovníky se znalostí němčiny (nejlépe rodilý mluvčí) a angličtiny s dobrým písemným i ústním projevem
  • IT: Dobrá úroveň počítačové gramotnosti a znalost MS Office (velmi dobrá)

Výhody zaměstnání u nás:

Expedia Group si uvědomuje, že ke svému vlastnímu úspěchu nutně potřebuje úspěšné zaměstnance.  Provozujeme globální cestovní platformu, na které se podílejí ti nejzkušenější, nejkreativnější a nejnadšenější lidé z našeho oboru.  Dobře víme, že cestování boří bariéry a sbližuje svět. Tato odpovědnost nás inspiruje k tomu, abychom byli zaměstnavatelem, pro kterého budou vynikající lidé odvádět svou nejlepší práci, a abychom jim poskytli vše, co k tomu potřebují.

Ať žádáte o práci ve vývojářském týmu nebo v zákaznické podpoře, v marketingu nebo v řízení vztahů s partnerskými hotely, Expedia Group funguje jako jeden tým s jedním cílem: aby naši zákazníci i partneři měli svět na dosah.  Neustále se snažíme zlepšovat ve všem, co děláme. Nejvyšší prioritou však pro nás zůstává zákazník.  Jednáme s pokorou a s optimismem a ceníme si všech dobrých nápadů, velkých i malých.

Dbáme na diverzitu a to, aby každý mohl projevit svůj názor. Ačkoli jsme organizace s celosvětovou působností, stojíme nohama pevně na zemi, abychom mohli pružně a rychle reagovat na každou změnu.  Naše týmy spolupracují s místními komunitami na obecně prospěšných projektech a celá firma se účastní našeho programu společenské odpovědnosti Expedia Cares.

Pokud se chcete podílet na úspěchu jedné z nejoblíbenějších spotřeitelských značek na světě a pracovat v dynamickém odvětví cestovního ruchu, je tato pracovní pozice určena právě pro vás.

Do naší rodiny cestovatelských webů patří: Expedia®, Hotels.com®, Expedia® Partner Solutions, Egencia®, trivago®, Vrbo®, Orbitz®, Travelocity®, Wotif®, ebookers®, CheapTickets®, Hotwire®, Expedia® Media Solutions, CarRentals.com™, Expedia Local Expert®, Expedia Cruises™ a SilverRail Technologies, Inc. Další information najdete na www.expediagroup.com.

If you do not fill in your first, last name and email, your application will not be accepted.