Travel Agent – incoming agency, Prague

Required languages

ItalianBasicEnglishAdvanced

Seniority / Experience

GraduateNot required

Location

Prague

Type of job

Full-time

Required education

Secondary education or professional training with school-leaving exam

  • Bonuses

Hlavní směr našeho klienta je zajištění incentivníchleisure či poznávacích zájezdů pro mezinárodní klientelu. Cestovní kancelář má na trhu dlouhou tradici a patří mezi úspěšné příjezdové cestovní kanceláře nejen v České republice, ale svůj rozsah služeb nabízejí i v Maďarsku a v Rakousku. V současnosti do svého týmu cca 10 zaměstnanců hledají kandidáta/ku na pozici Travel Agent, který se nebojí samostatné práce. Pozice je vhodná pro absolventy VŠ pouze se zaměřením na cestovní ruch nebo pro kandidáty se zkušenostmi v cestovním ruchu, kteří výborně ovládají anglický jazyk. Velkou výhodou je i znalost italštiny.

Náplň práce:

 samostatné zpracování nabídek a jejich kalkulace na základě přání klienta,

 objednávání služeb u dodavatelů - hotely, restaurace, dopravci atd.,

 zajišťování veškerých požadavků klienta v průběhu akce,

 pravidelná kontrola kvality služeb u subdodavatelů,

 příprava podkladů pro účtárnu,

 pravidelná aktualizace informací v interní databázi,

 administrativní úkony - práce s Excelem, Wordem a Powerpointem.

Požadavky na kandidáta/ku:

 ukončené SŠ vzdělání,

 VŠ vzdělání v cestovním ruchu výhodou,

 zkušenosti v cestovním ruchu min. 1 rok - CK/CA, hotelová recepce, rezervační oddělení apod.,

 výborný anglický i český jazyk slovem i písmem,

• italština obrovskou výhodou,

 znalost práce na PC (MS Word, Excel, PowerPoint),

 časová flexibilita, schopnost samostatné práce i práce v týmu,

 přehled turistických míst v Praze,

 kladný vztah k práci v cestovním ruchu.

Nabízíme:

 odpovídající mzdové ohodnocení,

 příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,

 práci ve společnosti s dlouholetou tradicí.

Nástup: IHNED

This listing has expired

Click below to see other similar positions available now.

See other positions